Витончена жіночність: колекція ARUTIUNOVA SS’21

Готуємось до весни

Мода / Новости
25 февраля 2021 / Фото: Ганна Брудна
Поделись с друзьями:

Український бренд ARUTIUNOVA представив новий лукбук весняної колекції сезону весна-літо – 2021 як згадку про витонченість та елегантність в одязі, зафіксувавши деталі в динаміці, немов закликаючи зупинитися і насолодитися миттю прекрасного образу, чого нам так не вистачає в період пандемії.

У сезоні весна-літо – 2021 ARUTIUNOVA продовжує запевняти жінок в їхньому беззаперечному праві на  свободу самовираження мовою музики і танцю: пристрасного фламенко, невгамовного пасодобля і чуттєвого танго.

Спеціально для бренду художник Руслан Панчук створив ілюстрації з орнаментами образів різноманітних тореро та віял, що лягли в основу елементів ручної вишивки, які є ДНК бренду. Акцент зроблено на техніках: аплікація фатином, розсип бісеру, вишивка мотивів стіклярусом, рубкою, стразами, пір`я страуса, віскозна бахрома.

Основою колекції було обрано традиційний костюм тореадора, звідки з`явилися брюки із завищеною талією, укорочені жакети, пелерини, кейпи та сорочки із защіпами. Конструктивним елементом було обрано нижню частину списа, що втілилось у вирізах на коротких спідницях, сукнях та відлітній кокетці по спинці тренча. Вогняне драматичне фламенко – це  насамперед історія з воланами, що розлітаються під звуки гітари. У цьому танці часто використовують хустку та віяло, тож дизайнерка Ганна Арутюнова інтегрувала  ці елементи в сукні.

Головними кольорами колекції стали молочний, холодний беж та лимонний, глибину яких підкреслюють блакитні тканини у трьох відтінках, а також темно-зелений та чорний. Колекція створена здебільшого з натуральних тканин: шовку, шовку з вовною, бавовни, віскози.

Поточна колекція представлена в універмазі ЦУМ та в шоурумі ARUTIUNOVA, а також онлайн на сайті бренду.

Стиліст: Наталія Осадча
Фотограф: Ганна Брудна
Beauty: Євгенія Козлова

Теги: