Іван Дорн став обличчям першої спільної колекції PUMA та KidSuper

Колаборація вже у продажу

Мода / Новости
25 сентября 2020 / Фото: Puma
Поделись с друзьями:

У новому сезоні оригінальність KidSuper та енергія PUMA поєдналися у новій колаборації. Вона створена для тих, хто береже в собі дитину та не боїться бути оригінальним. Обличчям колекції став креативний Іван Дорн.

Нова колекція PUMA x KidSuper зближує силу спорту і енергію мистецтва. Спортивний бренд представив першу колаборацію Колма Ділейна, в якій він проявив свій творчий потенціал на максимум. Джерелом натхнення для першого спільного релізу сторони обрали футбол.

Колм Ділейн – засновник бренду KidSuper, родом із Нью-Йорку. Він – колишній професійний гравець у футбол, а зараз – дизайнер, режисер, художник і не тільки. Чоловік розпочав свою кар’єру в п’ятнадцять років, створюючи та продаючи різнокольорові футболки у гаражі батька. На сьогодні Колм – ні на кого не схожий митець свого часу.

Колекція PUMA x KidSuper яскрава, самобутня та ні на що не схожа. У ній присутні ретро мотиви, що доповнюються натхненними футболом елементами. Серед кольорів переважають пастельні відтінки, проте кожна річ доповнена яскравими малюнками. Дизайнери захопилися асиметрією, вміло застосували вишивку та інші декоративні прийоми.

«У нас не було сумнівів, хто стане обличчям колекції», – коментують в PUMA. «Іван Дорн готовий до будь-яких нестандартних рішень. Стрибати на дивані посеред Пішохідного мосту в розпал спекотного дня – ви уявляєте когось, хто зробив би це краще, ніж Іван?» – зізнаються представники бренду. Яскраву фотосесію з артистом влаштували у людних автентичних місцях Києва – на Бесарабському ринку, шкільному футбольному полі та мосту, що веде на Труханів острів. Результатом спільної роботи задоволені усі сторони.

Колекція вже доступна у продажу на ua.puma.com та фірмових магазинах PUMA Select.