У Києві відбудеться cерiя воркшопiв «Fashion як бiзнес-iдея України»

Неможливо пропустити

Мода / Новости
13 ноября 2019 / Фото: Getty
Поделись с друзьями:

Серiя воркшопiв «Fashion як бізнес-ідея України» відбудеться 15 листопада у рамках Міжнародного Форуму «Креативна Україна». Вдруге на Форумi буде присвячено день українськiй моді та шляхам розвитку даного напрямку креативних індустрій. Міжнародний форум «Креативна Україна» є платформою для політично-експертного обговорення формування державної політики у сфері креативних індустрій в Україні.

Практичний воркшоп на тему «Fashion як бiзнес-iдея Украiни» проведуть експерти з рiзнобiчним, комплементарним один одному досвiдом у моднiй iндустрiї, серед яких:

Зоя Звiняцковська – icторик моди, засновниця Ukrainian Fashion Museum;

Iрина Красильникова – засновниця «Пушки» – коворкiнгу та першої школи конструювання одягу в Україні, відома сучасним підходом;

Альона Грiнченко та Дарина Бодю – засновницi LBK Production – першого fashion-продакшна в Україні;

Андрiй Чужиков – лектор і розробник курсів Mediamanagement і Behavioral Economics in Media в Konstanz University, University of Fogia, Adamas University, Granda University;

Джен Мiллер – директор з фінансів та операцiй у Marques Almedia, консультант менеджменту у сфері моди та креативних індустрій;

Наталя Моденова – співзасновниця B2B шоуруму More Dash та міжнародної конференції Fashion Tech Summit – є незмінним куратором Fashion-панелi Міжнародного Форуму «Креативна Україна».

У програмі експерти презентують підходи до експортного потенціалу креативної та виробничої складової української моди та релевантність продукту Designed and Made in Ukraine у світі, а також презентують успiшнi кейси та шляхи масштабування капіталізації креативності.

«Форум «Креативна Україна» вже став важливою платформою продуктивного діалогу влади та представників креативних індустрій, які сьогодні своєю працею створюють майбутнє України та розкривають потенціал – творчий та економічний. Вже вдруге Міністерство культури запросило мене для створення програми фешн-воркшопів і цього разу програма буде ще більш насиченою і різноманітною. Минулого року було презентовано дослідження української модної індустрії, яке провели українські експерти, і цього року гості зможуть отримати дані дослідження британських колег. У січні цього року на Всесвітньому економічному форумі креативним індустріям і зокрема моді було відведено спеціальну панель в Українському домі, що засвідчує вагомість економічного потенціалу креативних індустрій, і я рада, що разом із Міністерством культури, молоді та спорту ми розширюємо ці межі. Чудово, що захід є абсолютно безкоштовним і до нього можуть залучитися усі небайдужі. Достатньо пройти реєстрацію», – говорить Наталія Моденова. 

Воркшоп покаже практичні кроки з конвертації креативної енергії у стабільний та конкурентний бізнес, поширення знань щодо організації бізнес-процесів та специфіки побудови бізнесу у fashion-індустрії. Захід буде корисний дизайнерам, засновникам брендів, бренд-менеджерам, представникам державних установ, підприємцям і власникам стартапів, які хочуть навчитися вибудовувати правильну стратегію роботи свого бізнесу, дізнатися про вихід на закордонні ринки та правила роботи, навчитися залучати інвесторів, і зрозуміти, як укладати тривалу співпрацю з партнерами.

В рамках воркшопу буде презентоване дослідження індустрії моди в Україні Fashion Designer SME Ecosystem Needs Analysis, здійснене експертом Джен Мiллер за пiдтримки British Council в Україні у рамках програми Fashion DNA Ukraine.

Воркшоп «Fashion як бiзнес-iдея України» організовано Міністерством культури, молоді та спорту України та відбудеться у партнерстві з конференцією Fashion Tech Summit та Kiev Fashion Institute за підтримки програми Culture Bridges.

Участь у воркшопі безкоштовна, за попередньою реєстрацією з мотиваційним листом. Кількість місць обмежена. Воркшоп відбудеться у приміщенні Музею Духовних скарбів України за адресою вул. Десятинна, 12.

Реєстрація за посиланням.