Український бренд Ksenia Schnaider отримав нагороду «Vegan Fashion Awards» 2021 від PETA

Пишаємось!

Мода / Новости
9 декабря 2021
Поделись с друзьями:

У восьмий раз німецька організація захисту тварин PETA Німеччина вручила обраним дизайнерам свою нагороду Vegan Fashion Awards. Цього року 15 моделей веганської моди отримали нагороди у п`ятнадцяти різних номінаціях. Більшість з цих брендів (дев’ять із 15) вразила тим, що тепер вони на 100 відсотків є веганськими. Таким чином, на кожній стадії виробництва вони використовують інноваційні матеріали не тваринного походження. Також найбільші та найзначніші виробники цієї галузі все більш визнають важливість веганства у суспільстві та відповідно розширюють свій веганський асортимент. Цією нагородою PETA заохочує інші компанії також веганізувати свої колекції.

«Веганська мода прокладає свій шлях у суспільстві та є більш присутньою, ніж будь-коли раніше», – каже Яна Шварц, менеджер з маркетингу моди та текстилю в PETA. «Для компаній важливо розширити асортимент веганської продукції та попрощатися з жорстокими по відношенню до тварин методами. Клієнти знають про страждання тварин, які стоять за багатьма матеріалами – попит на товари не тваринного походження швидко зростає. П`ятнадцять марок-переможців передають актуальний стан речей у світі моди».

Одним з переможцем премії Vegan Fashion Awards 2021 став українскький бренд Ksenia Schnaider у номінації Кращий джинсовий стиль.

Жюрі відзначило культову модель джинсів від Ksenia Schnaider, що завоювала популярність через зірок та інфлюенсерів.

 

Реклама