Стали відомі нові номінації Best Fashion Awards 2021

Мода / Новости
11 октября 2021
Поделись с друзьями:

Цього відбудеться дванадцята Церемонія нагородження українською професійною премією Best Fashion Awards.

BFA – єдина професійна премія у сфері моди в Україні, започаткована 2010 року. За роки свого існування BFA перетворилася на основний інструмент об’єктивного визначення лідерів української модної індустрії.

Щороку Премія оновлює список експертів. Довіра до їхнього професіоналізму та об`єктивності – головна гарантія авторитету Премії. Долю номінацій BFA 2021 вирішують 27 експертів ‒ fashion-редактори, критики, fashion-стилісти.

Цьогоріч Премія Best Fashion Awards буде вручена у 10 номінаціях. Шість існуючих номінацій фіксують досягнення дизайнерів у їхній безпосередній професійній сфері щосезону.

У 2021 році оргкомітет BFA започатковує 4 нові номінації, які покликані відзначити внесок дизайнерів у розвиток глобальних напрямків, важливих для fashion-індустрії України.

Номінації Best Fashion Awards 2021:

«Social Responsibility Award». Вручається за небайдужість, активну громадянську позицію ‒ за внесок дизайнера у вирішення актуальної проблеми для країни, громадян чи окремих спільнот.

«The Best Fashion Innovation». Вручається за інтеграцію новітніх технологій у колекції – виробництво чи матеріали, або у формат презентації колекції.

«The Support of Emerging Designers». Вручається за активну діяльність у професійній підтримці молодих дизайнерів, внесок у розвиток нового покоління fashion-індустрії України.

«Saving Traditions of Artsinal Craft». Вручається за внесок у збереження традицій використання ручної майстерності, застосування традиційних технік у сучасних колекціях та переосмислення національного спадку.

«The Best Womenswear Designer».

«The Best Menswear Designer».

«The Best Accessories Designer».

«Sustainable Fashion» (supported by DHL Express).

«The Discovery of the Year».

«The Breakthrough of the Year».