Ретроспективний показ Elena Burenina відкрив новий сезон Ukrainian Fashion Week

Серед моделей співачка Lida Lee, стиліст Олімпія Вайтмусташ та головна редаторка ELLE Соня Забуга

Мода / Новости
5 февраля 2021 / Фото: Elena Burenina
Поделись с друзьями:

Цього року український модний бренд Elena Burenina відзначає 15 років. Низку святкових подій з нагоди ювілею розпочав ретроспективний показ, який 5 лютого відкрив новий сезон Ukrainian Fashion Week. 

Глядачі мали можливість простежити, як з плином часу змінювалась естетика бренду: від яскравих арт-експериментів, створених в часи навчання Олени у лондонському Central Saint Martins College of Art and Design, до мінімалістичних шовкових суконь та брючних костюмів, які цього сезону користуються великим попитом у Burenina store №1.

Elena BureninaНа головному подіумі в Мистецькому Арсеналі моделі представили найяскравіші образи різних років, серед яких комбінезон та величезний в’язаний капелюх з дебютної колекції «Амбівалентний архетип», за яку Буреніна у 2006 році отримала Гран-прі на всеукраїнському конкурсі «Погляд у майбутнє», арт-сукня з ляльками з колекції Absolute in Vitro 2011 року, чорне пальто з воронами з колекції Not Here 2012 року,  плямистий total look з колекції Moray 2019 року та брючний костюм з перлинами з колекції Cloud Dancer 2020 року. 

«Ми півроку збирали речі для цього показу. Найбільш авангардні моделі, як, наприклад, пальто з воронами, у якому на подіум вийшла головний редактор ELLE Соня Забуга, зберігались в моєму персональному архіві, але ми хотіли вибудувати повну картину еволюції бренду, тому надіслали запити нашим клієнтам. В результаті помаранчева сукня летіла до нас з Мілану, а біла шуба зі штучного хутра – з Берліну», – розповідає Олена Буреніна.

Elena BureninaРазом з моделями на подіум вийшли друзі та зіркові клієнти бренду Elena Burenina: DJ та стиліст Олімпія Вайтмусташ, головний редактор ELLE Соня Забуга, співзановниця компанії Domio Group, запрошений редактор ELLE Decoration Юлія Данілова-Мерецька, головний редактор Cosmopolitan Олександра Буринська, бізнес-леді та fashion-блогер Юлія Єрмолаєва та співачка Lida Lee з Monatik Corporation.

«Я не втомлююсь повторювати, що люди – моє головне джерело натхнення. І для мене було важливо розділити цей особливий момент і ці емоції з друзями. Точніше навіть не розділити, а примножити, адже поруч з цими неймовірними жінками все сяє яскравіше. Саме підтримка близьких дає мені сили працювати далі», – додає Буреніна.

Подивись ювілейний показ Elena Burenina можна на медіасервісі Megogo.