Ретроспективний показ Elena Burenina відкриє новий сезон Ukrainian Fashion Week

Цього року український модний бренд відзначає 15 років

Мода / Новости
27 января 2021 / Фото: Elena Burenina
Поделись с друзьями:

Напевно, усі ви, так само як і ми, чекаєте з нетерпінням на новий сезон UFW, який відбудеться у Києві з 5 по 8 лютого. Низку святкових подій з нагоди 15-річного ювілею розпочне ретроспективний показ Elena Burenina, який 5 лютого відкриє новий сезон Ukrainian Fashion Week. На головному подіумі в Мистецькому Арсеналі моделі представлять найяскравіші образи різних років, починаючи з дебютної колекції «Амбівалентний архетип», за яку Буреніна у 2006 році отримала Гран-прі на всеукраїнському конкурсі «Погляд у майбутнє». 

Глядачі зможуть простежити, як із плином часу змінювалась естетика бренду: від яскравих артекспериментів, створених у часи навчання Олени в лондонському Central Saint Martins College of Art and Design, до мінімалістичних шовкових суконь та брючних костюмів, які цього сезону користуються великим попитом у Burenina store №1.

Burenina«Не віриться, що минуло вже 15 років відтоді, як я остаточно вирішила пов’язати своє життя з модою. Хоча, готуючись до цього показу і переглядаючи архіви, я зрозуміла, який великий шлях пройшла, скільки всього зроблено. Пам’ятаю, як у часи свого навчання в КНУТД я мріяла потрапити на український Тиждень моди і хоча б одним оком побачити, як відбувається fashion-показ. Якщо б мені тоді сказали, що зі своїми колекціями я об’їду весь світ, від Києва і Відня до Лондона та Вашингтона, а на 15-річчя бренду відкриватиму Ukrainian Fashion Week, – я б не повірила. Все це стало можливим завдяки підтримці друзів та колег, яку я відчуваю кожного дня», – каже Олена Буреніна.

Подивитись ювілейний показ Elena Burenina 5 лютого о 19:00 зможуть усі охочі – його транслюватимуть онлайн на медіасервісі Megogo.