Осяяна весною: кампейн колекції Bevza SS’21

В об`єктиві Стефана Лісовського

Мода / Новости
31 марта 2021 / Фото: Стефан Лісовський
Поделись с друзьями:

Бренд Bevza представляє Частину I весняно-літнього кампейну, в якому переплітається дух свободи, містичні пейзажі та цілюща сила води. Чуттєві кадри, зняті фотографом Стефаном Лісовським, відсилають до тендітного процесу самопізнання і зв`язку із собою. «Весна – чудовий час для очищення від усього зайвого. Цими фото ми хотіли нагадати про важливість переосмислення і збереження найцінніших речей – в собі й з собою», – говорить Світлана Бевза. 

Фактурні пейзажі Памуккалє стали ідеальним фоном для фірмової мінімалістичної естетики Bevza. Унікальні термальні джерела, що приваблюють людей ще з античності, символізують оновлення. Ключова концепція бренду, побудована на ідеї чистоти й білій сукні – символу цієї чистоти – посилюється завдяки осяяній білосніжній поверхні землі цього дивовижного регіону. 

Перша частина кампейну містить основні елементи колекції SS’21: пальто ручної роботи ‘Kozhukh’, крепдешинову туніку із ручною обробкої країв та моносережки у вигляді садової лійки і відра, що уособлюють кропіткий процес вирощування рослин і важливість води у повсякденному житті. У цій частині ми звертаємо увагу на цінність ремесла і символічність звичних речей в аксесуарах. 

Фото: Stephan Lisowski 

Модель: Kateryna Zub

Мейк-ап: Svitlana Rymakova 

Зачіски: Julia Tochilova