Літо, чорне море та дитинство: Gunia project презентують літню капсулу

Керамічні вироби, бандани та плетені вручну паски

Мода / Новости
12 июля 2021
Поделись с друзьями:

"В процесі  створення колекцій для нас дуже важливі історії та емоції, які ми закладаємо у свої об`єкти. Ми завжди задаємо питання собі та своїй команді, а що для тебе важливо, що ти хотів би зберегти, чим ти хотів би поділитися? Так літо - це найочікуваніша та жадана пора, це коли в піжамі можна провести цілий день, це босоніж по розпеченому піску прямо у море, це бабусин сад, стіл накритий строкатою скатертиною, черешні прямо з дерева, сонце крізь листя та вітер у волоссі." - розповідає Марія Гаврилюк. "А ще це нічні історії біля вогнища, - доповнює Наталя Каменська. - Тому коли ми побачили старовинні західноукраїнські кахлі з зображенням сирен, всі пазли склалися." 

Колекція включає в себе керамічні вироби різних форм з зображеннями натхненними керамічними кахлями 15-17 ст. та наївним живописом, шовкові бандани та бавовняні хустки. Морська шапка та двостороння сумка трансформер, яка легко перетворюється на підстилку для пікніка, доповнює асортимент. Новий виріб бренду - плетені вручну паски, які можна чіпляти на сумку, чохол для телефону, тощо.

Окремо варто відмітити лімітовану серію reworked піжам, яка складається з 10 різних комплектів. Кожен з яких перероблений та оздоблений морськими комірцями, декорованими ручним шиттям та мереживом. Жодна з піжам не повторюється в одному дизайні. Прибуток від продажу цих виробів бренд направить в "Отчий дім".

"Ми не спеціалізуємось на одязі та не хочемо додавати одяг у свій постійний асортимент, але нам до рук раптово потрапив сток класних піжам і ми не змогли стримати себе від бажання переробити їх. Ми впевнені, що вдумливе споживання це важливо і що речі перероблені з вже існуючих, це не просто нормально, а й круто" - говорять дизайнерки бренду