Хто переміг у Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів

В Україні вдруге відбувся International Young Designers Contest

Мода / Новости
10 июля 2019 / Автор: Ekaterina Popova / Фото: International Young Designers Contest
Поделись с друзьями:

8 липня у Києві в Мистецькому Арсеналі вдруге відбулася одна з найбільш масштабних та впливових міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі – International Young Designers Contest (Міжнародний конкурс молодих дизайнерів).

Цього року у конкурсі взяли участь дизайнери з 10 країн: Грузії, Естонії, Латвії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. Усі вони – переможці та призери національних конкурсів у своїх країнах, що забезпечило об’єктивність відбору та високий творчий рівень учасників International Young Designers Contest. Конкурс відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації.

ЖюриЦього року роботи конкурсантів оцінювали визнані експерти з п'яти країн світу:

Джованні Оттонелло – професор, креативний директор IED-Istituto Europeo di Design (Італія);

Ріккардо Терцо – контриб’ютор Vogue Italia, член редакційної команди Vogue Talents; freelance-стиліст та fashion-редактор (Італія);

Ліана Сатенштайн – старший fashion-редактор Vogue.com (США);

Ю Масуї – скаут LVMH Prize, японський журналіст, контриб’ютор провідних міжнародних видань, блоґер, відомий своїм знаковим стилем (Японія);

Адріано Батіста – головний редактор Fucking Young!, fashion-редактор VIEN Magazin (Іспанія);

Едуардо Ґарсія – засновник і директор Fucking Young!, СЕО у VIEN Magazin (Іспанія);

Філіпп Пурхашемі – fashion couch, журналіст, стиліст, контриб’ютор Metal, Contributor, Behind The Blinds, A Shaded View on Fashion (Бельгія).

Переможцем International Young Designers Contest-2019 стала Анастасія Падалка, переможниця національного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» 2019. Вона отримала нагороду 10 000 доларів на розвиток власного бренду та навчання на одному з курсів програми IED-Istituto Europeo di Design. Під час церемонії нагородження було вручено також премію переможцю кросдисциплінарного проекту Fashion Visual Art Residence, проекту, що був частиною IYDC-2019.

Анастасия ПадалкаПереможцем Fashion Visual Art Residence став фотограф Яша Жилін, який отримав спеціальний приз – можливість пройти стажування IED-Istituto Europeo di Design.

ЮФВКрім того, у межах IYDC-2019 в готелі Aloft Kiev відбувся Kyiv Fashion Summit. Головною подією саміту став круглий стіл, який складався з двох дискусійних панелей: «Ukraine NOW: роль креативних індустрій у промоції країни» та «CREATE.Ukraine: "креативний безвіз" у фешн-індустрії». Це професійна подія, яка об'єднала представників міжнародних медіа, іноземні делегації країн-учасниц Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів та українські провідні fashion-видання.