Фото дня: команда бренда Frolov пошила костюмы для медиков

Поддерживая инициативу Bevza

Мода / Новости
26 марта 2020 / Фото: Instagram: @frolovheart
Поделись с друзьями:

На днях Bevza обявил о запуске благотворительной инициативы. В период коронавируса бренд направил свои производственные мощности на пошив костюмов и защитных масок для медиков. На данный момент к инициативе присоединились Frolov, Lake Studio, Bobkova и Tago. За процессом пошива можно наблюдать в профилях брендов.

К примеру, Frolov поделился снимком команды бренда в отшитых ею одноразовых костюмах. Несмотря на продленный карантин, Frolov продолжает выполнять благотворительную миссию: «в масках, з антисептиками та на безпечних відстанях (крім цього фото)». За вчерашний команда отшила 50 костюмов, раскроила более 100 и разработала дополнительный универсальный мужской размер.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LETS SUPPORT OUR DOCTORS Незважаючи на те, що сьогодні карантин офіційно продовжено, команда #FROLOV майже у повному складі вийшла з карантину. Безперечно - в масках, з антисептиками та на безпечних відстанях (крім цього фото). Ми долучилися до ініціативи @bevza_svitlana @bevza і скоріше вже навіть більше, до справжнього волонтерського руху покликаного допомогти нашим медикам з захисними костюмами. За сьогодні ми відшили 50 захисних костюмів, вручну розкроїли більше сотні, розробили додатковий чоловічий універсальний розмір. Звичайно потреби медиків значно перевищують наші можливості, тому ми заручились підтримкою наших постійних партнерів, які зазвичай допомагають нам у тиражуванні колекцій для магазинів по всьому світу. Завдяки цьому на сьогодні вже є домовленість про відцифровку лекал, та промисловий розкрій костюмів на автоматизованому розкрійному комплексі, що значно пришвидшить процеси. Сьогодні будо передано 500м спанбонду на виробництво. Ми сподіваємося за декілька днів вже отримати велику кількість крою і тоді знадобиться ще більше рук для пошиву, ще більше фурнітури і ще більше спанбонду. Від нас вже чекає велику кількість крою @katyasilchenko і @ladna_studio , яка попросить своїх майстрів з вишивки тимчасово перекваліфікуватися. Якщо ви маєте бажання і можливість якось допомогти цьому процесу, звертайтесь будь ласка до @ksu_yefremova ❤️

Публикация от FROLOV (@frolovheart)

Поддержать инициативу можно самыми разными способами: принять участие в пошиве, предоставить материалы или контакты поставщиков, а также материальные средства.