Як зробити якісні нічні фото для Instagram?

За допомогою смартфона Huawei 

Культура / Стиль жизни
9 августа 2019 / Фото: Предоставленные Huawei 
Поделись с друзьями:

Instagram вночі. В Instagram нічна фотографія стала популярним трендом. Варто лише перейти за хештегом #nightphotography, і ви побачите понад 8 000 000 результатів. Нічні фотографи зібрали тисячі підписників в Instagram завдяки фантастичним знімкам неба, місяця, природних ландшафтів та міських пейзажів. Завдяки ефектній композиції та правильному освітленню небо на фото може виглядати навіть краще, ніж вдень.

Цифрова революція у нічній фотографії. Раніше ми уникали нічної фотозйомки, надаючи перевагу фото при денному світлі. І це не дивно – фотографувати вночі складне завдання. Під час зйомки ми докладали зусиль аби щось розгледіти потрібний об’єкт, адже камери не оснащувалися LCD-екранами, а помилки обходилися надто дорого. Та завдяки цифровій революції ви бачитимете все і зможете зробити скільки завгодно тестових знімків. Звичайно, нічна фотозйомка все ще може викликати певні труднощі, тому вам знадобляться спеціальні інструменти та навички.

Придивіться пильніше. Чому варто зайнятися нічною фотографією? Навіть знайомі пейзажі та інтер’єри можуть здивувати неочікуваним виглядом вночі. Чимало, здавалося б, нудних і нецікавих місцин набувають особливо ефектного вигляду в темряві. Наприклад, навіть найбільш непримітна міська вулиця після заходу сонця переливається світлом вуличних ліхтарів, неонових вогнів, фасадів будівель.

За містом. У віддалених районах міста чи в передмісті можна побачити більш чисте та зоряне нічне небо. А камери можуть зафіксувати моменти, непомітні неозброєному оку. Подивіться на знімки дивовижних пейзажів і зоряного неба тих, хто обрав фотографію, а не сон.

Нічна зйомка – декілька порад від професіоналів. Крістіан Доулінг, міжнародний амбасадор Leica, поділився думками щодо фотографії уночі, ґрунтуючись на його досвіді користування флагманським смартфоном Huawei P30 Pro. Майже усі професійні фотографи прагнуть відділити об’єкти зйомки від тла та робити якісні фотографії при слабкому освітленні. Результат зйомки в умовах поганого освітлення залежить як від параметрів камери, так і від навичок фотографа. Зйомка на Huawei P30 Pro в режимі Pro mode творить дива. Ви можете встановити високі показники ISO та швидкість затвора, щоб отримати високоякісний результат під час фотографування при слабкому освітленні.  Уникнення вібрацій смартфона під час зйомки при слабкому освітленні є пріоритетом, якщо ви фотографуєте без штатива. Це забезпечує стабільність кадру, а також дозволяє зафіксувати кожну деталь і особливі моменти. При зйомці в абсолютній темряві та без штатива, а також якщо ви знімаєте неон або вам необхідно деталізовано зобразити світло, використовуйте новий нічний режим з підтримкою HDR. Він дозволяє знімати серію зображень, використовуючи тривалу експозицію та автоматично поєднує ці знімки. Раніше для цього знадобився би штатив. Проте якщо ви тримаєте пристрій відносно «стабільно», зображення будуть максимально деталізованими. Це дійсно неперевершено і навіть деякі професійні камери не можуть похизуватися таким результатом.

Мобільна фотографія як естетика. Huawei дарує можливість кожному та будь-коли створювати чудові фотографії. Щоб надати користувачам високоякісні об’єктиви та розширити межі можливостей мобільної фотографії, бренд налагодив тривалу співпрацю з культовим виробником – Leica. Завдяки смартфонам Huawei серії P і флагману Huawei P30 Pro любителі мобільної фотографії можуть щодня досліджувати світ і закарбовувати дивовижні моменти.

Любите фотографувати? Беріть участь у конкурсі мобільної фотографії Huawei InFocus Award. Учасники можуть представити фотографії у 6 категоріях. У п’яти з них оцінюватимуть фотографії, а в останній – відеоформат. Всі деталі ви зможете знайти за посиланням.  

Читай новости на наших каналах в:
Теги: