Як допомогти українській армії? 4 фонди, в які можна перевести кошти

Важливо як ніколи

Культура / Стиль жизни
27 февраля 2022 / Фото: Gettyimages
Поделись с друзьями:

Наразі більше половини (57,5%) населення України готові чинити опір у разі повномасштабного вторгнення Росії, — свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології  (КМІС). Але також ми впевнені у силі Збройних Сил України. Саме тому зараз вкрай важливо робити все для того, щоб бійці були належним чином забезпечені всім необхідним. У матеріалі зібрали 4 фонди, куди можна перевести кошти задля того, щоб зміцнити українську армію.

Крила Фенікса

Одна з провідних волонтерських організацій, що допомагає українським військовим у зоні АТО. Благодійний фонд «Крила Фенікса» надає допомогу в оснащенні української армії засобами індивідуального захисту (бронежилети, каски), лікуванні поранених бійців, технічному та побутовому забезпеченні, ремонті будівель військових частин, придбанні індивідуальних аптечок, а також психологічній підтримці наших військових.

Повернись живим

Заснована в 2014 році волонтерська організація «Повернись живим» досі залишається одним з найбільших фондів для допомоги українським військовим, які воюють на Донбасі. Організація співпрацює з тими військовими, що перебувають у найгарячіших точках. «Повернись живим» займається постачанням необхідної техніки (тепловізори, окуляри нічного бачення, кровоспинні препарати і тд), навчає військових, зміцнює Збройні Сили та стримує потік пропаганди та дезінформації.

Армія SOS

Волонтерська організація, що займається допомогою військовим у зоні АТО. «Армія SOS» виготовляє безпілотні літальні апарати, закуповує та програмує планшети для артилеристів, забезпечує військових необхідною технікою і речовими засобами захисту (форма та взуття, продукти, ліки, намети, генератори, автотранспорт та його ремонт тощо), а також співпрацює з волонтерською групою «Діти героїв України», яка займається підтримкою родин військових. 

Кожен Може

Міжнародний благодійний фонд «Кожен Може» виріс із волонтерської ініціативи в 2014 році, як відповідь на події, що відбувались в Україні. Волонтерське об’єднання надає допомогу вимушеним переселенцям, тим, хто постраждав у зоні АТО (пораненим, катованим), родинам загиблих. До того ж, фонд сприяє гуманітарній допомозі в зоні АТО, займається постачанням одягу, продуктів, медикаментів, побутових речей першої необхідності. Велику увагу організація приділяє мешканцям дитбудинків, інтернатам, притулкам для людей похилого віку, реабілітаційним центрам тощо.

Головне — пам’ятати, що будь-яка підтримка надзвичайно важлива та кожен внесок сприяє зміцненню та укріпленню нашої армії.

Текст: Дар`я Чижик

Реклама