Технології, що змінюють світ: Samsung презентували унікальний портативний екран, дизайнерські телевізори та монітори

Феноменально

Поделись с друзьями:

Просто зараз у Лас-Вегасі відбувається щорічна технологічна виставка CES 2022, за якою стежить увесь світ. Саме тут показують іноваційні пристрої, що змінюють наше мабутнє. Саме такі представила компанія Samsung — визнаний лідер з виробництва вражаючих технологій! Чим здивував бренд цього року? Розповідаємо детальніше!

The Freestyle  портативний екран, що змінює все

Напередодні CES 2022 компанія Samsung Electronics оголосила про вихід The Freestyle — свого цілковито нового портативного екрана й розважального пристрою. Гнучкий у користуванні The Freestyle працює на основі унікальної, першої у своєму роді технології, пропонуючи можливості для оптимального перегляду й розваг тим споживачам, які бажають завжди й усюди мати доступ до відео- й аудіоконтенту.

The Freestyle поєднує у собі проєктор, смартдинамік і пристрій для зовнішнього освітлення. Що стосується портативності, The Freestyle важить всього 830 грамів і дає змогу без зусиль перетворити будь-яку поверхню на екран. На відміну від громіздких конструкцій звичайних проєкторів The Freestyle оснащено регульованою підставкою, що обертається на 180 градусів, тож користувачі зможуть і без окремого екрана демонструвати високоякісне відео будь-де — на столі, підлозі, стінах чи навіть на стелі.

The Freestyle оснащено функціями повної автокорекції нахилу та горизонтальних викривлень на основі передової в галузі технології. Завдяки цим функціям пристрій самостійно підлаштовує екран відповідно до будь-якої поверхні під будь-яким кутом, щоразу досягаючи картинки з бездоганними пропорціями.

Крім того, з автофокусуванням The Freestyle відтворює кришталево чітке зображення розміром до 100 дюймів — на будь-якій поверхні й під будь-яким кутом. А подвійний пасивний випромінювач створює чисті й насичені баси без спотворень; завдяки його об’ємному звучанню 360 користувачі можуть будь-де насолоджуватися звуком кінематографічного рівня.

The Freestyle сумісний із зовнішніми батареями1 з підтримкою USB-PD та потужністю 50 Вт / 20 В або вище, а тому його можна брати із собою куди завгодно, навіть у довгу подорож чи похід. The Freestyle також є першим портативним екраном, що, крім сумісності зі звичайною розеткою, працює від під’єднання до стандартного лампового патрона E262 без додаткових кабелів. The Freestyle також слугує як смартдинамік: аналізує музику та поєднує її зі світловими ефектами, які проєктуються на стіну, підлогу чи будь-що інше.

The Freestyle володіє функціоналом Smart TV телевізорів Samsung, надаючи доступ до вбудованих потокових сервісів і функцій дублювання мобільного екрана, сумісних із мобільними пристроями на Android та iOS. Цей проєктор став першим у своїй галузі із сертифікацією від основних глобальних партнерів ОТТ, тож гарантує найкращий досвід перегляду. Ідеально!

Дизайнерські телевізори як витвір мистецтва та монітори, що розширюють межі можливого

Дизайнерські телевізори Samsung 2022 року пропонують бездоганне поєднання стилю й технологій для унікального й персоналізованого користування. Телевізори The Frame, The Sero та The Serif оснащено новим матовим дисплеєм для якомога приємнішого й комфортнішого перегляду, адже він з антивідблисковим покриттям і на ньому не лишаються сліди від пальців. Такі його характеристики підтвердила організація UL (Underwriter Laboratories), надавши новому матовому дисплею в дизайнерських телевізорах Samsung 2022 року три сертифікати: Reflection Glare Free, Discomfort Glare Free та Disability Glare Free.

 

The Frame тепер гарантує перегляд ще реалістичніших творів мистецтва завдяки рельєфному матовому дисплею з антивідблисковою технологією і низьким рівнем відбиття. На ньому також не лишаються плями й сліди від пальців, тож ніщо не завадить користувачам насолодитися улюбленими творами мистецтва в бездоганній якості. The Frame доступний у розмірах від 32 до 85 дюймів.

The Serif також оснащено матовим корпусом, що плавно поєднується з матовим дисплеєм, вдосконалюючи культовий дизайн, щоб досягнути найбільш преміального вигляду й вражень. Із новою 65-дюймовою моделлю The Serif тепер доступний у розмірах від 43 до 65 дюймів.

The Sero забезпечує оптимізований перегляд із матовим дисплеєм як у вертикальному, так і горизонтальному режимах. Нова вертикальна функція Multi View пропонує новий рівень багатозадачності, даючи змогу споживати різний контент у верхній і нижній частинах екрана водночас або шукати інформацію онлайн під час перегляду.

Лінійка 2022 року пропонує вдосконалену якість зображення й звуку, більше варіантів діагоналей, персоналізовані аксесуари й оновлений інтерфейс, наближає втілення бачення «Екрани всюди, екрани для всіх» (Screens Everywhere, Screens for All) завдяки реалістичній картинці, захопливому аудіо й надзвичайній персоналізації.

Вершина дисплейних технологій – MICRO LED

Найсучасніший дисплей Samsung MICRO LED пропонує найкращу у своєму класі якість зображення завдяки 25 мільйонам мікрометрових світлодіодів, що самостійно створюють світло й колір, забезпечуючи повне занурення в насичені, яскраві, барвисті, чіткі й контрастні події на екрані. На CES 2022 Samsung продемонструє MICRO LED у різних розмірах – 110, 101 і 89 дюймів. Його оснащено вдосконаленими функціями для зручного й персоналізованого користування:

Art Mode перетворює будь-який простір на мистецьку галерею: користувачі можуть вибирати й відтворювати на екрані свої улюблені цифрові артроботи чи фотографії. MICRO LED 2022 року також пропонує два ексклюзивні медіавироби від відомого художника й дизайнера Рефіка Анадоля.

Multi View дає змогу проглядати чотири джерела контенту водночас із чіткою роздільною здатністю 4К й кадровою частотою 120 fps.

Dolby Atmos створює імерсивне аудіо преміального класу із верхніми, боковими й нижніми динаміками для захопливого об’ємного звуку.

Процесор Neo Quantum і динамічне звучання – еволюція Neo QLED

Із процесором Neo Quantum та вдосконаленими відео- й аудіотехнологіями телевізор Neo QLED 2022 року гарантує найкращий можливий досвід перегляду й прослуховування. Так, у моделях 2022 року процесор Neo Quantum пропонує вдосконалені алгоритми управління контрастністю на рівні підсвітки, збільшуючи градацію яскравості з 12-бітної до 14-бітної для кращого контролю за світлодіодами Quantum Mini LED. У такий спосіб телевізор має 16 384 градації керування яскравістю – учетверо більше за попередні 4096.

Монітори

Нові моделі серій Odyssey, Smart Monitor і моніторів із високою роздільною здатністю поєднують у собі приголомшливе зображення та зручне й інтуїтивно зрозуміле користування. 

Портфоліо 2022 року надає найкращі можливості для роботи, геймінгу та перегляду вдома. Нові монітори Samsung оснащено функціями для напрочуд потужного геймінгу, а також характеристиками професійного рівня, такими як підсвітка Quantum Mini LED та HDR 2000 у Odyssey, розумними функціями для універсального користування в Smart Monitor та зручною ергономікою у моніторах із високою роздільною здатністю.