Свято наближається: де в Києві відсвяткувати День святого Миколая

Ковзанка, карусель, фотозони і не тільки

Поделись с друзьями:

19 грудня на вулиці Банковій біля офісу президента України «Святий Миколай приймає друзів». Саме таку назву має святковий майданчик, який на час новорічних свят працюватиме для дітей та дорослих на площі біля ОП. На його території розташовуватиметься ковзанка, казкова карусель для діточок, резиденція святого Миколая, святкові фотозони і фудкорти зі смачними різдвяними смаколиками. Також тут можна буде придбати різдвяні сувеніри і подарунки для рідних і друзів.

Скористатися ковзанкою зможуть безкоштовно всі охочі. Ковзани можна буде принести з собою чи взяти напрокат безоплатно на місці катання. Кілька разів на тиждень на ковзанці відбуватимуться тренування для дітей з відомими українськими спортсменами – хокеїстами і фігуристами.

Графік тренувань на ковзанці, а також інших заходів проекту «Миколай приймає друзів» можна дізнаватися у соціальних мережах проекту: Facebook і Instagram.

У резиденції святого Миколая дітлахи зможуть написати та відправити листа доброму чарівнику. А в п’ятницю, суботу і неділю навіть завітати в гості до Миколая і сфотографуватися з ним.
Святковий майданчик і фотозони працюватимуть увесь тиждень без вихідних – з 10.00 до 21.00. Локація буде працювати з дотриманням усіх необхідних в умовах карантину заходів – обов’язковий масковий режим для відвідувачів, оснащення дезінфекторами. Кількість відвідувачів майданчика регулюватиметься на вході.

Новорічні атракціони та декорації встановлені меценатами та доброчинцями без використання бюджетних коштів. Вже з 10.00 у День святого Миколая, 19 грудня, локація запрошує всіх бажаючих. Майданчик «Миколай приймає друзів» працюватиме протягом усіх новорічних і різдвяних свят.