Svidomo Made – перший масштабний захід на тему сталого розвитку суспільства та бізнесу

Від команди Made in Ukraine

Культура / Стиль жизни
27 ноября 2019 / Фото: Instagram: @itstaylermarie
Поделись с друзьями:

Захід Svidomo Made стане першим серед активностей Made in Ukraine, присвячених сталому розвитку бізнесу і відповідальному споживанню. На вихідних, 30 листопада та 1 грудня, на Svidomo Made в Києві зберуться активісти екологічного споживання та найвпливовіші sustainable-ініціативи України, щоб навчити всіх бажаючих еко-свідомого стилю життя та виробництва. Квитки на захід можна купити онлайн за посиланням або на місці в день проведення.

На що чекати?

На Svidomo Made команда запросила представити свою продукцію 20 свідомих виробників, які у своїй роботі не шкодять довкіллю, дбають про працівників та їхні умови праці і загалом, разом із прогресивним людством, рухаються назустріч 17 Цілям сталого розвитку, проголошеним ООН, а отже – зберігають ресурси для майбутніх поколінь. Гості заходу зможуть купити різноманітні еко-товари для дому, органічну косметику та безпечну побутову хімію, одяг і взуття, вироблені з дотриманням sustainable вимог, та аксесуари з перероблених матеріалів. Для гостей заходу команда Made in Ukraine підготувала потужну лекційну та навчальну програми.

Лекції та дискусії на актуальні теми:

 • Як врятувати Україну від сміття? Лекція від засновниці «Україна без сміття».
 • Як не потрапити в рабство? Правда про роботу за кордоном.
 • Битва виробників: що менше шкодить довкіллю – використання натуральної чи еко-шкіри?
 • Як створити екологічний гардероб та обирати свідомі бренди?
 • Хто має відповідати за прибирання Карпат? Дискусія за участі урядовців та еко-активістів.

Майстер-класи, де ви навчитеся:

 • виготовляти натуральну косметику в домашніх умовах;
 • сортувати сміття;
 • малювати акварельні листівки;
 • створювати багаторазові авоськи та корзинки;
 • виготовляти безпечну побутову хімію своїми руками.
 •  

Де й коли?

30 листопада та 1 грудня, Fedoriv Hub (вулиця Велика Васильківська 5, ARENA CITY, 5 поверх)

Про проект

Svidomo Made – новий проект команди Made in Ukraine, який впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проекту: знайти і відзначити всі українські підприємства (великі та малі), які вже працюють у напрямі свідомого споживання. А тим, хто прагне сталого розвитку, – допомагати власними консультаціями, порадами спеціалістів з необхідних сфер та навчанням.

Наразі експерти Made in Ukraine уже розпочали діяльність у рамках Svidomo Made. На першому етапі незалежний комітет ГС «Мейд ін Юкрейн» добровільно перевірятиме українські підприємства на відповідність вимогам  трудового законодавства, екології та умов праці. Також, заплановані масштабні заходи для тих, хто хоче навчитися відповідальному споживанню, і бізнес-форуми для компаній, що рухаються в бік свідомого виробництва та працевлаштування.