Магазини провідного фешн-ритейлеру обладнано інноваційними вертикальними телевізорами Samsung The Sero

Магазини компанії UltraGroup

Культура / Стиль жизни
2 декабря 2020 / Фото: Samsung
Поделись с друзьями:

Компанія UltraGroup є одним із провідних фешн-ритейлерів України та присутня на ринку ще з 1996 року. Сьогодні вона є офіційним представником таких світових брендів, як Levi`s, Superdry, Guess, Baldinini, Hugo, Karl Lagerfeld, Boss, постійно працюючи над розширенням мережі магазинів. Оскільки UltraGroup пропонує своїм клієнтам тільки найкраще, для рекламних екранів у їхніх брендових магазинах було обрано телевізори Samsung The Sero. Адже очікування користувачів від телевізорів з кожним роком стають все вище і вище. І це зовсім не дивно – з нинішнім темпом життя і діджиталізацією це стало необхідністю. А компанія Samsung, здається, знає про це все.

«Щоби привернути увагу користувачів, які звикли отримувати інформацію переважно через смартфони, потрібне щось неординарне. Саме тому ми спинили наш вибір на The Sero – вертикальному телевізорі, оптимізованому для перегляду мобільного контенту. UltraGroup – це не просто продаж модного високоякісного одягу, це частина індивідуальності та слідування трендам, і ми не втомлюємося підкреслювати це в усьому. А що може якнайкраще передати ритм життя сучасної людини, як не мобільність та інноваційність технологій, що оточують її щодня», – вважає маркетинг-директорка UltraGroup Марина Ковтун.

Телевизор

Особливістю Samsung The Sero є екран, що обертається: йому можна надати як стандартної горизонтальної орієнтації, так і вертикальної, що підійде для трансляції контенту зі смартфонів і планшетів. Якість зображення та фантастичну чіткість передачі кольорів забезпечує технологія квантових точок екрану Samsung QLED. Інноваційний екран The Sero демонструє максимально реалістичну та яскраву картинку і відтворення колірного діапазону на 100%. 

Якісне відео доповнює не менш якісна 4.1-канальна 60W акустична система, що забезпечить об`ємне звучання. Вона має підтримку Bluetooth і кодека Dolby Digital Plus, а отже до неї можна легко підключити смартфон і слухати свою улюблену музику. Динаміки заховано у вертикальній підставці телевізора, тож вони не порушують його лаконічного дизайну і водночас наповнюють кімнату чудовим звуком з яскраво вираженими басами. Дійсно вражаюча новинка для нової реальності, що вимагає повного занурення в онлайн.

Теги: