Катро Заубер, Таня Пренткович, Маша Голота та Наталія Бухалова у спецпроєкті Spell Chocolate

Про жіночність, сильні риси особистості та свободу

Культура / Стиль жизни
19 февраля 2021 / Фото: Представлені Spell
Поделись с друзьями:

You are special – фраза, якою хочеться привітати кожну жінку, як і весну, що вже зовсім скоро розкриє свої обійми для натхнення. Чи важливо відчувати себе особливою та бути собою? Про те, як бути різною – енергійною, сильною, ніжною, впевненою та зворушливою одночасно, залишатися вірною собі та не боятися нічого і бути по-своєму прекрасною, розповідають героїні спецпроєкту Spell Chocolate до Spring Collection.

Katro Zauber – DJ, лідерка думок

Що для тебе означає «бути собою»?

Бути собою – це у першу чергу дозволяти собі бути різною, приймати себе та всі свої слабкості. Бути собою – це з любов’ю захоплюватися своїми рисами характеру, у якомусь сенсі звеличувати себе на Олімп, адже кожна жінка – це богиня. Бути собою – це бути у гармонійному та ресурсному стані, коли я задоволена собою та життям, не турбуюсь ні про що. Можу бути емоційно різною: сумувати, радіти, при цьому залишаюся собою, не намагаючись під когось підлаштуватися, не слідувати соціальним установкам. Найголовніше – те, як я себе відчуваю. Я для себе найголовніше.

Три твої сильні риси?

Якщо чесно, це складне питання, бо в мене їх не три, а сто тридцять три. (Сміється.) Думаю, найсильніша моя сторона – бути різною. Друга – прагнення до самопізнання, знайомитися з собою і не зупинятися. У кожного з нас є це внутрішнє бажання. Третя – іронічний та легкий погляд на життя. Хтось вважає це «рожевими окулярами», для мене ж це про легкість, яку я сама в собі вирощую та розкриваю.

Чому нам, жінкам, важливо свідомо дозволяти собі бути собою?

Класне запитання! Відповідь проста: бо це фундамент. Дозволяти собі бути собою – це найголовніше для кожного, а для жінок тим паче. Коли я дозволяю собі бути різною, коли я підтримую сама себе та турбуюся про себе, люблю себе, даю собі можливість відпочивати – тоді я додаю собі енергію. Відчуття любові та вдячності собі – це джерело сили.

Вибір Катро: набір Spell «Романтика» з ягідною плиткою шоколаду та цукерками з вишнею.

Таня Пренткович – інфлюенсер, підприємець, бізнес-мама

«Таня тут і зараз» і «Таня вчора ввечері» – це одна і та ж людина?

Я різна, і в цьому свій кайф! Тут і зараз я працюю, вирішую сотні робочих питань, приймаю важливі рішення і заробляю мільйони, а ввечері вдома я можу розслабитися. Готую вечерю – це моя медитація, і присвячую себе сім’ї. Я інша: ніжна, легка дівчинка, яка просто дивиться мультики з сином і не думає про всі глобальні проблеми людства.

Залишатися собою – це про характер чи про те, що можна бути різною?

Бути різною і дозволяти собі усі стани! Сильна, незалежна, яка вирішує тисячу проблем, – і ніжна дівчинка, яка хоче на ручки й ні про що не думати. В цьому кайф!

Дозволяти собі «бути собою» – це свобода чи воля емоціям?

Я завжди прагнула цього: бути різною і не картати себе за це. Вміти розслаблятися – постійно бути в ресурсі не вийде, як би я цього не хотіла! Просто будь! Просто живи.

Вибір Тані: подарунковий набір «Для тебе» із солоною карамеллю, трюфелями та шоколадом з кокосом і пеканом.

Маша Голота – фітнес-тренер, письменниця, спортивний блогер

Що для тебе означає «бути собою»?

Бути різною і не відчувати через це почуття провини або протиріччя. Бути в злагоді з собою, не звертати увагу на те, як твій вчинок буде виглядати для інших. Бути собою – ніколи не говорити собі: «Я зараз не зроблю те, що хочу, але колись зроблю». Але це майбутнє може не настати. Бути собою – це жити так, як хочеш, і тільки тоді настане те майбутнє, якого ти прагнеш.

Три твої сильні риси?

Зберігати інтерес до життя: всього боятися, але робити крок до нового.

Робити помилки і не картати себе за них.

Вміти бути щасливою.

Чому нам, жінкам, важливо свідомо дозволяти собі бути собою?

Тому, що навіщо жити чуже життя? Треба жити своє життя, зараз! І не думати, що це не відповідає чиїмось уявленням.

Вибір Маші: подарунковий бокс «Карамельно-шоколадний» із трьох смаків шоколаду, карамеллю та просекко.

Наталія Бухалова – СЕО UMG

Що для тебе означає «бути собою»?

Комфорт всередині. Це така позитивна свобода – бути справжнім, говорити і робити справжнє, від душі. І відчувати кайф.

Три твої сильні риси?

Connecting people, вогонь, креативність.

Чому нам, жінкам, важливо свідомо дозволяти собі бути собою?

А чому тільки дівчатам? Це зовсім не дозвіл, це вимога до самого себе, це важливо для будь-якої людини, абсолютно незалежно від статі та віку. Накопичувати незадоволеність через те, що ти – постійно «не ти», зовсім не варіант, рано чи пізно людина вибухне. Це як у комедії «Гола правда». Бути собою – це норма життя, як є справжній шоколад і холодне просекко. Інакше ніяк.

Вибір Наталії: подарунковий набір «Карамельно-шоколадний» з сетом на 9 цукерок «Асорті», плитками бельгійського шоколаду та просекко.

Мейкап та зачіски: BACKSTAGE BEAUTY&REFRESH

Стиль героїнь: ELENAREVA

Більше про Spring Collection «You are special» – за посиланням

Теги:
Реклама