Galaxy S20 та Galaxy Z Flip: Samsung представив нові смартфони

Старт продажу в Україні

Культура / Стиль жизни
13 февраля 2020 / Фото: Samsung
Поделись с друзьями:

Компанія Samsung Electronics представила нові смартфони серії Galaxy S20 та Galaxy Z Flip, а також повідомила, що офіційний старт продажів смартфонів нової флагманської серії Samsung Galaxy S20 в Україні відбудеться 12 березня 2020 року. Але вже доступне спеціальне попереднє замовлення на ці пристрої, яке відкриває можливість пріоритетного отримання смартфона з 6 березня. Деталі попереднього замовлення за посиланням.

Серія Galaxy S20, що представлена трьома моделями – Galaxy S20, Galaxy S20+ та Galaxy S20 Ultra, здивує користувачів принципово новою системою камери, посиленою штучним інтелектом, та найбільшим на сьогодні оптичним сенсором Samsung. Завдяки можливостям Galaxy S20 все, що важливо для користувача смартфона, стає простішим і комфортнішим – від споживання контенту до платежів та стеження за здоров’ям.

Ціни на нові флагмани Samsung будуть такими:

Galaxy S20: 26 999 грн (8/128 ГБ)

Galaxy S20+: 29 999 грн (8/128 ГБ)

Galaxy S20 Ultra: 37 999 грн (12/128 ГБ)

В Україні девайси серії Galaxy S20 пропонуються в сучасних кольорах.

Galaxy S20: Космічний сірий, Небесний блакитний, Червоне сяйво.

Galaxy S20+: Космічний сірий, Космічний чорний, Червоне сяйво.

Galaxy S20 Ultra: Космічний сірий, Космічний чорний.

Також, компанія представила новий Galaxy Z Flip, що має сміливий та стильний дизайн і створений для тих, хто прагне проявити себе за допомогою новітніх технологій. Завдяки використанню першого у своєму роді гнучкого скла на Galaxy Z Flip, здається, не діють закони фізики: він оснащений дисплеєм з діагоналлю 6.7 дюйма і складається у стильний і компактний форм-фактор, що буквально вміщується на долоні. Створений із використанням інноваційного прихованого шарнірного механізму, Galaxy Z Flip надає користувачеві нові елегантні способи створення та поширення контенту. Від стильного дизайну до зручного керування камерою – Galaxy Z Flip відкриває нове десятиліття мобільних інновацій у сфері девайсів із гнучким екраном.

«Galaxy Z Flip – це наступний важливий крок у розвитку нової категорії гнучких смартфонів, що зробив Samsung, адже ми пропонуємо споживачам новий форм-фактор, новий дисплей і найголовніше – новий досвід користування, – говорить доктор Те Мун Ро (TM Roh), президент і голова відділу мобільних комунікацій Samsung Electronics. – Завдяки унікальному дизайну та досвіду використання Galaxy Z Flip є втіленням абсолютно нового підходу до мобільних пристроїв і можливостей, які вони дають користувачу».