Фонд Yves Rocher висадив 100 000 дерев в Україні в 2020 році

Благородна ініціатива

Культура / Стиль жизни
19 июня 2020 / Фото: Yves Rocher
Поделись с друзьями:

У рамках проєкту «Озеленимо планету разом» у квітні 2020 року Фонд Yves Rocher спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація агроекологів України» висадили 100 000 дерев у Народицькому районі Житомирської області. Незважаючи на умови карантину та пожежної небезпеки у Житомирському районі в квітні, цьогорічна висадка дерев реалізувалась. Дякуючи лісникам, було висаджено запланований обсяг саджанців сосни та берези з дотриманням усіх правил особистої гігієни, безпеки та рекомендацій місцевої громади щодо роботи в умовах Сovid-19. Тепер у Житомирській області стало на 100 тисяч дерев більше, які через 5-10 років утворять густий ліс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Yves Rocher Ukraine (@yvesrocherua)

Нагадаємо, що Фонд Yves Rocher висаджує дерева у Народицькому районі Житомирської області вже не перший рік. Землі даного регіону сильно постраждали під час катастрофи на Чорнобильській АЕС та були виведені з сільськогосподарського вжитку через їх непридатність. Саме тому з 2016 року Фонд обирає цей регіон для висадження лісів. Станом на 2020 рік Фондом Yves Rocher вже висаджено 606 400 дерев в Україні.

Сосни, висаджені в 2019 році

Глобальною метою програми «Озеленимо планету разом» є висадка 100 мільйонів дерев по всьому світу до кінця 2020 року. Кожен клієнт Yves Rocher може долучитися до даного проєкту: бренд разом з Фондом Yves Rocher висаджує дерево за кожну покупку екопродуктів (Концентрований Гель для Душу, Концентрований Шампунь, Шампунь I love my Planet), за оформлення кожної картки лояльності у бутиках Yves Rocher, за реєстрацію нового клієнта на сайті yves-rocher.ua при здійсненні його першої покупки, а також при відмові клієнта від подарунку та виборі опції «1 висаджене дерево» при оформленні замовлення на сайті yves-rocher.ua.

Весняний приріст саджанця, висадженого у 2017 році

Теги: