Чим нам запам’ятався майстер-клас Леоніда Мартинчика «Психологія стилю: душа haute couture»

Фотозвіт

Поделись с друзьями:

27 вересня у Києві в заповідній зоні відпочинку SHELEST відбувся авторський майстер-клас Леоніда Мартинчика «Психологія стилю: душа haute couture».

Леонід Мартинчик − телеведучий, інфлуенсер та спікер, який вже протягом декількох років збирає навколо себе людей, які цікавляться модною індустрією.

«Душа haute couture» − це п’ятигодинний тренінг про красу тіла та душі, гармонію та компоненти, які допоможуть знайти баланс та спокій. Про пошук себе через розуміння нашого тіла, зовнішності та гардеробу. Про базовий  гардероб, тренди, кольори, стилістичні методи та парфуми, і те, як правильно сформувати свій індивідуальний стиль.

Всіх гостей радо приймала і пригощала смачними стравами та напоями заповідна зона відпочинку SHELEST, до якої вже входить ресторанний комплекс та басейн, а зовсім скоро на території планується відкриття готельного фонду у вигляді стильних двоповерхових котеджів для сімейного відпочинку.

Організацією заходу займалась маркетингова агенція повного циклу WE KNOW HOW, яка спеціалізується на розробці бізнес-стратегій, брендингу, промоушену (pr, digital, smm, маркетинг у подіях), дизайну та продакшену.

Усі гості отримали безліч подарунків, серед яких компліменти від GIVENCHY у вигляді мініатюр аромату Irresistible Givenchy Eau de Parfum та антивікової маски для обличчя комплексної дії L'Intemporel Givenchy.

Також, у всіх гостей була нагода отримати приємний комплімент від бренду KERASTASE у вигляді тревел-набору відомої та дієвої гамми для збереження довжини волосся Extentioniste.

Усім гостям заходу Леонід подарував букети від флористичної студії ANA Florist, яка займається не лише створенням індивідуальних букетів, а й оформленням заходів, тому зала івенту також була прикрашена осінніми композиціями.

У всіх слухачів були стильні канцелярські набори від весільної агенції YOUR STORY, антисептики та смачні компліменти від французької кондитерської MADAME JOSY у вигляді улюблених десертів Леоніда: птіфурів та соленої карамелі. Окрім цього, на кожному заході Леоніда ви завжди можете знайти його улюблений напій PEPSI. Цей майстер-клас Леоніда не був виключенням.

Усіма технічними моментами займалась сучасна команда професіоналів FRANZ AUDIO – це технічна компанія, яка займається прокатом обладнання та супроводженням заходів будь-якого рівня та масштабу.

За образ та стиль Леоніда відповідали його незмінні партнери та друзі − мережа шоурумів італійського одягу та барбершопів IMPERO GROUP.