В Україні вперше відбудеться майстер-клас режисера серіалів «Чорнобиль», «Ходячі мерці», «Пуститися берега»

Не пропустіть

Культура / Фильмы + ТВ
17 сентября 2020 / Фото: Представлені кінофестивалем "Молодість",
Поделись с друзьями:

19 вересня 2020 року у PMHUB відбудеться перший в Україні майстер-клас режисера Юхана Ренка. Юхан Ренк – лауреат премій Еммі та Гільдії американських режисерів, режисер серіалів «Чорнобиль», «Ходячі мерці», «Пуститися берега», «Вікінги» та автор кліпів для Madonna, Beyonce, David Bowie, Robbie Williams, Kylie Minogue та інших. Серед робіт Ренка кампейни для всесвітньо відомих міжнародних брендів: рекламні ролики для H&M, Calvin Klein, Netflix, Pepsi, Chanel, Cartier, Paco Rabanne, Givenchy, Valentino, Fendi, Dom Perignon.

Під час майстер-класу Юхан Ренк розповість про свій кар’єрний шлях та про те, як працювати режисером в серіалах, які є особливості виробництва серіалів, музичних кліпів та рекламних відео, поділиться техніками та секретами створення серіалу «Чорнобиль».

Подія складається з двох частин: перша − це мастер-клас, присвячений особливостям режисури на великих проєктах, друга частина присвячена техніці режисури на прикладі серіалу «Чорнобиль». Після майстер-класів кожен гість зможе дізнатись більше та поставити питання у форматі Q&A. А завершиться подія нетворкінг-вечіркою у компанії партнера заходу Barman Dictat.

Майстер-клас організовано кінофестивалем «Молодість» та B2B Doc за підтримки Radioaktive Film. 

Квитки можна придбати за посиланням

Реклама