В Україні презентували СПАЛАХ – документальний серіал про нову українську культуру

Він складатиметься з 10 епізодів

Культура / Фильмы + ТВ
25 ноября 2020 / Автор: Mariya Deresh / Фото: Надані прес-службою видання СЛУХ
Поделись с друзьями:

«СПАЛАХ» – документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь. Кожен епізод розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу. Мета проєкту – показати, що нова українська культура існує та стрімко розвивається. Генеральним продюсером проєкту став Максим Сердюк, а Артем Григорян – режисером та співавтором. 

Для документального серіалу було відзнято понад 100 інтерв’ю, а його героями та героїнями стали MONATIK, Юрій Бардаш, Роман Вінтонів (Майкл Щур), ONUKA, «ДахаБраха», Влад Яма, Євген Клопотенко, Антоніо Лукіч, Олексій Потапенко, Андрій Данилко, Гео Лерос, Алан Бадоєв, Vivienne Mort, ресторатори Дмитро Борисов, Міша Кацурін, засновники CLOSER, Veselka, «Культура Звука», «Планета кіно», Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER та багато інших представників української культури. 

Творці серіалу наголошують, що українці не звикли помічати наших творців або їхні роботи, поки їх не визнає світова індустрія. Але популярність за кордоном не є знаком якості чи культурної ваги. Тому документальний серіал має на меті створити єдину історію про самодостатню і стильну українську культуру. Перший випуск про фольк уже доступний для перегляду.