Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив цьогорічну програму

Подія, яку варто відвідати 

Культура / Фильмы + ТВ
6 августа 2020 / Фото: Molodist International Film Festival
Поделись с друзьями:

4 серпня о 16:00 у FEDORIV HUB відбулася пресконференція 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який цього року святкує 50-річний ювілей. Підтримуючи важливу для української кіноіндустрії подію, Harper’s Bazaar Україна виступив головним модним партнером фестивалю. В рамках співпраці ми будемо висвітлювати події заходу, розповідати про важливих постатей, пов`язаних з кіно та ділитися фільмами, які варті вашої уваги. 

На кінофестивалі покажуть близько 150 фільмів. Стрічки представлять вже у традиційних конкурсних програмах Міжнародного та Національного конкурсів: Студентський конкурс, Короткометражний конкурс, Повнометражний конкурс, Sunny Bunny та Teen Screen. Здивує сучасного глядача і потужна паралельна програма, яка об`єднала у собі географію всієї Земної кулі. Зокрема, фільми представлені у наступних програмах: Фестиваль фестивалів, Скандинавська панорама, Швейцарський акцент, FORMA, Століття та Спеціальні події. Окрім цього, в рамках пресконференції організатори розповіли про те, як відбуватиметься захід в умовах карантину та оголосили повну програму кінофестивалю.

Детальну програму КМКФ «Молодість» ви зможете знайти за посиланням.

Фестиваль не стоїть на місці та розвивається з кожним роком. Під час пандемії він вийшов у новий онлайн-режим.

«Влітку 2020 року не відбувся жоден великий кінофестиваль. Ми теж шукали форми поєднання онлайн та офлайн, без цього, нажаль, фестиваль провести неможливо. Майже щодня відбуваються зміни червоно-зеленої зони, наші іноземні гості готові приїхати до України, але певні побоювання, безумовно, існують. Завдяки підтримці УКФ ми готуємо  онлайн-платформу,  яка дозволить розшитий наші локації», – сказав Андрій Халпахчі, артдиректор КМКФ «Молодість».

Цьогоріч     основними     локаціями     фестивалю     стане    кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсних програм, в тому числі українських прем`єр. У «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів, а FEDORIV HUB стане майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів». Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де відбудеться Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми Molodist Teen Sсreen, українські прем`єри та спеціальні події.