Фільм української режисерки Каті Царик потрапив до шорт-листа Міжнародного кінофестивалю

«Обійми мене» номінований на Міжнародну кінопремію за кращу режисуру

Культура / Фильмы + ТВ
1 сентября 2021
Поделись с друзьями:

Дебютний короткометражний фільм режисерки Каті Царик увійшов до шорт-листа претендентів на премію Міжнародного кінофестивалю ARFF Amsterdam в номінації «Краща режисерська робота».

ARFF Around Films International Film Festival - щорічна незалежна кінопремія, яка проходить в 4 містах Європи - Берліні, Барселоні, Парижі та Амстердамі. Протягом року міжнародне професійне журі оцінює і обирає кращі повнометражні, короткометражні, документальні, рекламні, анімаційні фільми. Ігровий фільм режисерки і кліпмейкерки Каті Царик про самотність у відносинах став єдиним українським фільмом, що потрапив до шорт-листа кінопремії.

Прокинувшись одного ранку, молода жінка відчуває глибоку самотність, яку можуть зруйнувати тільки обійми її коханого чоловіка. Не отримавши їх, вона тікає на один день з дому. Відчуваючи гостру потребу бути захищеною, вона носиться столицею не в силах вгамувати свій душевний біль, який на рівні зі справжніми, життєвими проблемами виглядає як марення.

«Кожен з нас має потребу в підтримці, увазі, турботі, в тому, щоб бути почутим, і в почутті захищеності, яке може дати одна проста дія - обійми близької людини. Нам всім потрібні обійми. Ось про це цей фільм », -говорить Катя.

Фільм «Обійми мене», в якому Катя Царик виступила як режисерка і сценаристка, був знятий в 2020 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Головну жіночу роль виконала актриса театру і кіно Вікторія Карпінська, а головна чоловіча роль дісталася акторові Олегу Завгородньому. Зйомки фільму тривали 4 дні, а одна з ключових сцен фільму була знята в київському метро.

Церемонія вручення премії ARFF Amsterdam відбудеться 24 вересня 2021 року в Амстердамі.