7 серіалів про сімейні таємниці, від яких неможливо відірватись

Плани на вечір

Культура / Фильмы + ТВ
23 февраля 2022 / Фото: кадр з серіалу
Поделись с друзьями:

Чужа родина — це завжди безліч таємниць, за якими ми так любимо підглядати у кіно. Якщо ви теж обожнюєте загадкові, моторошні та захопливі сюжети, засновані на сімейних секретах, вмикайте один із серіалів з нашої нової добірки. Гарантуємо: відірватися буде неможливо!

Місіс Вілсон (Mrs. Wilson)

Чоловік головної героїні Еллісон Вілсон помирає від серцевого нападу, а невдовзі на її порозі з`являється жінка, яка стверджує, що насправді вона його справжня дружина. Серіал заснований на реальних подіях. У головній ролі — Рут Вілсон, яка зіграла свою бабусю Еллісон.

Усюди жевріють пожежі (Little Fires Everywhere)

Спокійне життя Елени Річардсон і її сім`ї порушує художниця Мія Уоррен, що раптово з`явилася в місті. Що спільного між цими двома жінками? Які таємниці береже кожна з них? І до чого призведе їхнє протистояння?

Велика маленька брехня (Big Little Lies)

П`ять сімей, п`ять абсолютно різних історій, які несподівано виявляються пов`язаними між собою. Після таємничого вбивства, яке сталося прямо на шкільному балі, всі вони опиняються під пильною увагою. Чи справді їхнє життя таке ідеальне, як здається на перший погляд?

Удавання (The Act)

Головна героїня, дівчина-підліток Джіпсі, страждає від цілого ряду різних хвороб і перебуває під наглядом своєї мами. На перший погляд жінка здається матір`ю-героїнею, проте цей образ руйнується після того, як один із лікарів заявляє, що насправді дівчина легко могла б жити без інвалідного візка, ліків та опіки матері.

Чому жінки вбивають (Why Women Kill)

Страшні сімейні таємниці, зради, публічні скандали, злочини, сильні жінки та... вбивства — цей серіал підкорив усіх. А ми рекомендуємо тобі подивитися не тільки перший сезон, який розповідає нам історії трьох героїнь з різних епох, але зі схожими проблемами, а й другий, прем`єра якого відбулась минулого року. 

В її очах (Behind Her Eyes)

Здавалося б, історія про звичайний любовний трикутник між головним героєм Девідом, його дружиною Адель і секретаркою Луїзою. Проте все стає складніше, коли Луїза раптово зав`язує дружбу з Адель і починає підозрювати, що подружжя приховує якусь таємницю.

Відіграти назад (The Undoing)

Спокійне життя головної героїні Грейс йде шкереберть після того, як місто вражає жорстоке вбивство, а її чоловік зникає. Тепер вона прагне дізнатися, чи пов`язані ці дві події між собою.

Реклама