5 серіалів для тих, хто любить розслідування

Хороші детективи

Поделись с друзьями:

Відчуйте себе Шерлоком Холмсом під час перегляду наступних детективних серіалів. Ці історії непросто розплутати.

«Чому жінки вбивають», 2 сезон

Події розгортаються навколо зразкової дружини та господині Альми Філкот. Найбільше у житті Альма пишається своїм квітником біля будинку. Жінка мріє потрапити до закритого клубу садівників, де збираються найвитонченіші дами її району. На що їй доведеться піти, щоб досягнути мети?

«Мейр із Істтауна»

Кримінальна драма з Кейт Уінслет у головній ролі розповідає про детектива поліції Мейр Шіен. Вона розслідує вбивство неповнолітньої матері-одиначки. Водночас, жінка намагається вберегти власне життя від краху.

«В її очах»

У центрі сюжету — самотня мати Луїза, яка виховує 7-річного Адама і працює асистентом у психіатричній клініці. Якось вона знайомиться з гарним незнайомцем і дарує йому на прощання поцілунок. Але вже наступного ранку Луїза дізнається, що цей чоловік її новий, та ще й одружений, бос.

«Люпен»

Це продовження історії про сенегальця Ассана Діопа, який втратив батька. Колись його тата підставила багата родина Пеллегріні, і його посадили у в`язницю, де чоловік наклав на себе руки. Через 25 років син вирішив помститися лиходіям.

«Вбивства в одній будівлі»

Герої серіалу — двоє чоловіків і одна жінка — живуть у розкішному будинку на Манхеттені. Вони люблять похмурі детективні історії та вирішують записати свій подкаст на цю тему. Проте зненацька вони дізнаються про загибель свого сусіда.

Текст: Дар`я Андрійчук

Реклама