5 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

Виправляємо ситуацію

Поделись с друзьями:

«Вулиця світлячків», 2021

Кількість серій: 10

Кейт і Таллі дружать вже 40 років. Вони завжди знаходять підтримку одна в одній. На перший погляд, дівчата дуже різні. Кейт — скромна і спокійна, а Таллі — королева вечірок і підкорювачка чоловічих сердець. Та це не заважає їм бути справжніми подругами.

«Джинні і Джорджія», 2021

Кількість серій: 10

Джорджія Міллер — чарівна жінка. Вона має вроду, вражає оточуючих яскравими вбраннями і досконалою фігурою. Одного разу вона наважується на переїзд. Разом із 15-річною донькою Джинні вона розпочинає життя із чистого аркуша. Своєю чергою Джинні мріє побудувати успішну кар’єру і не повторити долі матері.

«У її очах», 2021

Кількість серій: 6

Одна жінка вирішила зав’язати роман зі своїм одруженим босом. До того ж вона знайомиться із його дружиною, яка ні про що не здогадується, і вони стають подругами. Але у таких ситуаціях все ніколи не закінчується добре…

«Єдиний», 2021

Кількість серій: 8

Вчений-експериментатор займається вивченням ДНК. Він пропонує людству новий підхід до стосунків: він може знайти пару кожному, застосовуючи виключно науковий підхід. Він вважає, що відшукати свою половинку можна завдяки науці і генетиці, забувши про почуття. Чи правда це?

«Тендітні створіння», 2020

Кількість серій: 10

За сюжетом, троє дівчат живуть у Чикаго і займаються балетом. Кожна з них мріяла танцювати з дитинства. За допомогою таланту, силі і терпінню красуні зможуть досягнути результату.