5 легких серіалів, які покращать настрій

Та дозволять відволіктись

Культура / Фильмы + ТВ
22 февраля 2022 / Фото: кадр из сериала
Поделись с друзьями:

Ми знаємо, як ви обожнюєте триллери, детективи та заплутані історії. які змушують поламати голову над розгадкою. Однак цього вечора пропонуємо вам відпочити і тілом, і душею — разом із одним з цих легких та веселих серіалів, що точно піднімуть настрій.

Юна (Younger)

Cеріал від творця «Сексу і міста» Даррена Стара, який розповідає нам історію нещодавно розлученої 40-річної Лайзи. Прагнучи отримати роботу мрії та зіштовхнувшись з ейджизмом, головна героїня видає себе за 26-річну та починає нове життя.

Шиттс-Крік (Schitt`s Creek)

Після того, як бізнес мільярдера Джонні Роуза зазнає краху, все його сімейство змушене переїхати жити в невелике містечко Шиттс-Крік, яке він придбав кілька років тому заради розваги.

Жирним шрифтом (The Bold Type)

У центрі сюжету — подруги Джейн, Кет та Саттон, які працюють у редакції жіночого журналу «Скарлет». Впродовж всього серіалу глядачі спостерігатимуть на їхнім життям в Нью-Йорку, пошуками себе, любовними пригодами, закуліссям роботи у глянці і не тільки. 

Кремнієва долина (Silicon Valley)

Американський комедійний телесеріал про життя шести молодих програмістів із Сан-Франциско, які намагаються розпочати свій власний бізнес у Кремнієвій долині.

Сучасне кохання (Modern Love)

Серіал-антологія, заснований на реальних історіях кохання в усіх його проявах, опублікованих у колонці The New York Times. В ролях: Енн Хетевей, Енді Гарсія, Ендрю Скотт, Джулія Гарнер, Олівія Кук, Дев Патель. 

Реклама