5 фільмів, які варто подивитися на кінофестивалі «Молодість»: радить Алла Костромічова

Must-see

Культура / Фильмы + ТВ
18 августа 2020 / Автор: Иванка Петрович / Фото: Аня Брудна
Поделись с друзьями:

З 22 по 30 серпня в Києві відбудеться 49-й сезон кінофестивалю «Молодість». У рамках програми буде представлено близько 150 фільмів. Аби вам було простіше визначитися з прем’єрами, які варто відвідати в рамках заходу, Harper’s Bazaar поспілкувався з героїнею липнево-серпневого номеру Аллою Костромічовою, яка виділила п’ятірку фільмів-фаворитів на цьогорічному кінофестивалі.

«Ночі Кабірії», реж. Федеріко Фелліні (1957)

Програма «Століття»

Фільми Федеріко Фелліні як окремий всесвіт – ними захоплюються, їх цитують, намагаються відтворити, критикують, порівнюють, але до них не залишаються байдужими. Один з найяскравіших прикладів – «Ночі Кабірії» 1957 року. Оманлива простота неореалізму працює декорацією для розкриття яскравого характеру повії Кабірії – грубої, вульгарної та водночас наївної героїні, яку блискуче втілила муза та дружина режисера Джульєтта Мазіна.

«Це все міняє», реж. Том Донаг`ю (2018)

Програма «Спеціальні події»

Фільм висвітлює розслідування та аналіз ґендерної нерівності в Голлівуді з коментарями відомих акторок, керівниць та інших працівниць кіноіндустрії.

«Інстинкт», реж. Галіна Рейн (2019)

Програма «Опівнічний сеанс»

Ця історія режисерки Галіни Рейн розповідає про зрілу психологиню, яка попри свою компетентність і професійний досвід по вуха закохується у ґвалтівника, з яким працює в пенітенціарному закладі.

«Чорний ведмідь»,  реж. Лоуренс Майкл Левін (2020)

Програма «Спеціальні події»

За сюжетом режисерка, яка переживає творчу кризу, їде за місто, щоби втекти від свого буремного минулого. Проте в лісі її внутрішні демони сильнішають і набувають неочікуваних форм.

«Якби це була любов», реж. Патрік Чіга (2020)

Програма «Сонячний зайчик»

П’ятнадцять дуже різних молодих танцівників вирушають у тур із виставою про рейв-рух 90-х. Від театру до театру їхні стосунки на сцені набувають дивного, інтимного характеру. Професійне життя починає впливати на особисте – чи навпаки?