Читаємо, а потім дивимося: 3 екранізації 2022-го року, які ми чекаємо з нетерпінням

Must watch

Культура / Фильмы + ТВ
13 февраля 2022 / Фото: кадр з фільму
Поделись с друзьями:

Фанати книжок нерідко вважають екранізації провальними через недостовірне відтворення сюжету, брак деталей чи просто невідповідну атмосферу. Однак, незважаючи на це, ми все ж любимо їх за можливість ще глибше зануритися у той світ, з яким познайомилися під час читання. Цього року, якщо все піде за планом, ми побачимо відразу декілька екранізацій відомих книжок, вартих уваги. Ось вони: 

«Смерть на Нілі» Агата Крісті

Екранізацій легендарної Агати Крісті не буває забагато! Якщо ви теж так вважаєте, то скоріше додавайте «Смерть на Нілі» з Галь Гадот та Армі Хаммером до свого списку must watch. Екранізація однойменної книги стане продовженням стрічки «Вбивство у Східному експресі» і розповість про розслідування вбивства багатої спадкоємиці на борту розкішного круїзного лайнера, за яке візьметься Еркюль Пуаро.

Yakaboo

«Там, де співають раки» Делія Овенс

Минулого року про цю книгу говорили всі, а Різ Візерспун не лише вибрала її для свого книжкового клубу, а й викупила права на її екранізацію. Режисеркою фільму стане Олівія Ньюман, а головні ролі виконають Дейзі Едгар-Джонс («Нормальні люди»), Тейлор Джон Сміт («Гострі предмети») та Харріс Дікінсон («Пляжні щури»).

Vivat

«Вогонь і кров» Джордж Р. Р. Мартін

Найкращий подарунок для тих, хто не готовий прощатися із всесвітом «Гри престолів» — приквел «Дім драконів» за мотивами книги Джорджа Р. Р. Мартіна «Вогонь і кров». Сюжет серіалу розгортатиметься за 200 років до подій, які ми бачили в оригінальному шоу, та буде присвячений історії роду Таргарієнів.

Наш Формат

Текст: Юля Николайчук

Джерело: cosmo.com.ua

Реклама