В Києві відбудеться найепатажніша танцювальна подія літа — Circus Vogue Ball

Танці, як у кіно

Поделись с друзьями:

Vogue —  це культурний рух, який зародився у 70-х роках у Нью Йорку. Заходи присвячені Vogue культурі називаються Vogue балами. Це яскраві шоу, де гості та учасники змагаються за призи у танцювальних та нетанцювальних категоріях.

Vogue в Україні як культурне явище лише починає зароджуватися. За останні роки його популярність стрімко зросла за рахунок відомого американського серіалу Pose та шоу Legendary. В Україні багато зірок запрошують хореографів у стилі Vogue, щоб використовувати елементи стилю у своїх виступах. Серед них Тіна Кароль, Maruv, Время и Стекло (зараз Dorofeeva) та багато інших. 

Серед гостей Vogue балів можна зустріти не лише танцюристів, а й представників fashion індустрії, оскільки цей танець зародився під впливом моди та пропагандує мистецтво наряжатися та вміти подати себе глядачам. 

Circus Vogue Ball 20 червня — це найбільший Vogue Ball за останні роки в Україні. Планується долучити багато гостей з усієї України та країн-сусідів. На бал запрошені відомі судді-танцюристи у стилі Vogue, які проведуть день майстер-класів у Києві та обміняються своїм досвідом з представниками Vogue-культури України. Наші зарубіжні гості близько 10-ти років розвивають Vogue у своїх країнах, тому ми пишаємося, що можемо повчитися у кращих та досвідчених представників культури. 

Мета заходу — познайомити людей з Vogue культурою та поєднати танцювальний івент з благодійністю. Саме для цього була обрана яскрава та універсальна тематика — цирк.

Увесь прибуток з івенту піде на допомогу Ведмежому притулку «Біла скеля», центру реабілітації врятованих з цирків ведмедів. Допомогти притулку можна за посиланням.

Організовує цей захід київська танцювальна команда Banana Crew за підтримки партнерів Uklon та Globe Runner Hotel & Hostel. Banana Crew — це команда у напрямках Heels та Vogue, створена хореографом Аліною Лаговською.

Уся детальна інформація про Circus Vogue Ball та квитки за посиланням.

Захід проводиться в умовах карантинних обмежень.

Фотографи: Афоня Чавдаріді, Олександра Кришталь