Історії успіху: 5 книжок для мотивації власного розвитку

Прагнемо до своїх цілей і мрій

Культура / Книги, музыка, арт
24 марта 2021 / Фото: Instagram: @elegantheater
Поделись с друзьями:

Наполегливість і чітке розуміння власних бажань приводить до успіху. Прикладами цього є історії відомих особистостей, які досягли бажаних результатів. Пропонуємо добірку книжок від видавництва «Наш Формат» з життєвими історіями, що мотивують розвиватися і рухатися тільки вперед.

Нільс Лунде. «Історія LEGO. Як цеглинки завоювали світ»

«Історія LEGO. Як цеглинки завоювали світ» Нільс ЛундеКольорові цеглинки LEGO об`єднали дітей з усього світу, але успіх до компанії прийшов не відразу. Нільс Лунде розкриває секрет створення загальносвітової популярності звичайних з’єднувальних цеглинок, які створила династія Крістіансенів.

LEGO – від данських слів Leg і Godt, які разом означають «грати добре». Саме так назвав свою компанію Оле Кірк Крістіансен, який разом із сином виготовляв дерев’яні іграшки. Пластмасова з’єднувальна цеглинка з`явилася згодом. Було все: успіх, криза, кадрові зміни, крах 2004-го, але компанія вистояла. Чому ж родині Крістіансенів довелося довірити власний бізнес іншій людині, а саме Йорґену Віґові Кнулсторпу, та що з цього вийшло? Мотивуюча історія, що вчить досягати успіху при будь-яких обставинах.

«За дивовижно короткий час Йорґену Віґові Кнулсторпу вдалося досягти неймовірного успіху, за якого доходи зростали і зростали. Попри висвітлення подій спочатку в данських, а згодом і міжнародних ЗМІ, вони все ще здавалися загадкою. Щонайменше – дуже позитивною історією. Поза сумнівом – сенсаційною, а крім того, повчальною».

Томмі Гілфіґер, Пітер Ноблер. «Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії»

«Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії» Томмі Гілфіґер, Пітер Ноблер

Історія хлопчика з багатодітної сім`ї, який точно знав, ким хоче стати. Він цікавиться одягом, брендами та пропонує новий стиль життя. Разом з друзями відкриває магазин одягу. З часом хлопець втілює в життя мрії та стає дизайнером, про якого знають майже в усьому світі.

Біографічна книжка Томмі Гілфіґера – законодавця моди, який завжди прагнув бути на крок попереду. Він не визнавав меж, наважувався на поєднання культур і запроваджував нові правила. Томмі та Пітер Ноблер, співавтор  книжки, розкривають перед читачем шлях до успіху у світі моди й унікального стилю.

«У житті, а у бізнесі й поготів, треба завжди мати сміливість дослухатися до свого серця і втілювати свої мрії. Про думку інших дбати не доводиться, адже ви будуєте і створюєте те, чого раніше не існувало. Йдеться про ризики. І якщо їх не боятися, шанси на успіх суттєво зростають».

Джеф Сандерз. «Диво п’ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку»

«Диво п`ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку» Джеф Сандерз

Звичка вставати рано може змінити життя. Джеф Сандерз пропонує покрокову інструкцію для успішного пробудження та продуктивного ранку, щоби досягти грандіозних цілей із надзвичайною енергією. При цьому вставати саме о п’ятій ранку не обов’язково: «Ви самі визначаєте час для щоденного дива».

В книзі автор розглядає переваги ранніх підйомів і заглиблюється в такі теми, як корисні звички, особистісний розвиток і шалена продуктивність. Зі слів автора, ранок – це «фантастична частина доби», що дає можливість відчути життя в повільному темпі. Раннє пробудження дарує відчуття контролю власного життя, додає сил і відкриває безліч можливостей.

«Диво п’ятої ранку – це неймовірне підкорення дня ще до сніданку, бадьорий і жвавий підйом з ліжка зрання, щоби зробити значний крок уперед у головних цілях». 

Тетяна Яловчак. «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу»

 «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу» Тетяна Яловчак

Тетяна Яловчак – перша українка, яка підкорила сім найвищих вершин на семи континентах, серед яких і Еверест. Навіть якщо вам довелося зупинитися за крок до перемоги, ви маєте почати знову, і точно зможете підкорити свою Вершину.

Основне завдання книжки – допомогти вам досягти визначених цілей у житті. В книзі йдеться про перемоги і поразки авторки на шляху до мрії. Тетяна має психологічну освіту та обізнана у сфері мотивації, позитивного мислення. Якщо ви втомилися від обставин та позбавлені сил, то ця книжка саме для вас.  Авторка дає поради, як саме долати труднощі  та виконувати поставлені задачі.  

«У цій книжці кожен побачить щось своє. Вона – про життя. Про радість, розчарування, поразку, перемогу, дружбу, конкуренцію, натхнення, депресію, любов і розставання; про те, де брати ресурс, як знайти силу і гроші, як не опускати руки».

Лене Рейчел Андерсен, Томаш Бйоркман. «Нордичний секрет. Історія краси та свободи» 

«Нордичний секрет. Історія краси та свободи» Лене Рейчел Андерсен, Томаш Бйоркман

Книжка про здатність бачити великі закономірності у тому, що відбувається у світі. Як правило, щоб вирішити одну проблему, ми створюємо іншу, що ускладнює процес. Вміння наводити фокус на окремі деталі, а потім на повну картину взаємодіючих систем властиві не кожному, але кожен має потенціал до цього.

Нордичні країни – такі як Данія, Фінляндія, Швеція – мають стабільні суспільства, високий рівень життя, найкращий клімат для бізнесу, суспільну свободу особистості. Всі ці якості гарної країни походять від розвитку та використання потенціалу кожної людини.

«Ми, люди, як правило, не вирішуємо проблеми, з якими стикаємося; ми вирішуємо проблеми, які ми розуміємо, – якщо відчуваємо, що маємо вирішити ці проблеми. Однак іноді трапляється так, що ми стикаємося з новою проблемою і розглядаємо її як таку, яку маємо вирішити, але не розуміємо її складності».