«Стан людини»: відкриття виставки Маріанни Холленштайн

У виставковому просторі Set

Культура / Книги, музыка, арт
31 мая 2019 / Фото: Андрей Пилипец
Поделись с друзьями:

Новий незалежний виставковий простір Set спільно з Посольством Швейцарської Конфедерації в Україні представив перший спільний проект – виставку Маріанни Холленштайн «Стан Людини». Куратор проекту – Костянтин Дорошенко.
Перша в Україні виставка знаної європейської художниці Маріанни Холленштайн поєднує живопис, графіку й інсталяції з різних циклів. Серед них – роботи минулих років, а також ті, які художниця створила спеціально для проекту в Києві.
Кульмінацією виставки став перформанс «Поміж рядків» з однойменного проекту, який художниця адаптувала для показу в Україні. Маріанна Холленштайн продовжує традицію таких митців XX століття, як Йозеф Бойс, Роберт Раушенберг, Крістоф Шлінґензіф, Луїз Буржуа, котрі використовували у своїх роботах випадкові предмети, зокрема й такі, що відслужили свій термін та підлягали б утилізації.
«Експерименти з матеріалом Холленштайн можуть спантеличити глядача. Витонченість і ніжність, наприклад, вона бачить у природі целофану, створюючи з нього повітряні сталактити, пелени і драпірування, розфарбовуючи їх у рожевий та сірий і пропонуючи танцювати в цьому парадоксальному антуражі у проекті «Орфей і міф», – розповідає куратор проекту Костянтин Дорошенко.
Експозиція «Стан людини» буде доступна для перегляду всім охочим – до 10 липня у виставковому просторі Set, що знаходиться в Києві за адресою: вулиця Ярославів Вал 14А.

Читай новости на наших каналах в: