Що важливо знати про White Nights 2021. Tulum

Білі Ночі повертаються

Поделись с друзьями:

Білі Ночі повертаються із новим ім’ям White Nights та перетворюються на повноцінний мистецький фестиваль. Цього року знаменитий денс-івент охопить не тільки музичний напрям, а і здивує артом. За декор та інсталяції на найближчих White Nights 2021 відповідатимуть найкрутіші художники та скульптори України. 

18 і 19 червня White Nights стануть оазою містики й шаманства та перетворяться на культовий Tulum. А значить, варто чекати повного занурення в таїнство мая та по-справжньому грандіозну вечірку, якими і славиться це місто.

Відтворити в дрібних деталях одну зі стародавніх світових культур допоможе наймасштабніший за всю історію White Nights тематичний декор. І все це — на 3600 м2 Арт-заводу «Платформа».

До команди митців на White Nights доєдналися й відомі українські художники — відомий співпрацею з ювелірним домом Cartier Серж Пайє, співзасновниця групи «Р.Е.П.» та лауреатка премії #HeforShe Ксенія Гнилицька, художниця з 30-річним творчим багажем Леся Ригорчук та Ганна Оборська, творіння якої виставлялися в Парижі. Вони продемонструють на фесті свої картини.

Також White Nights дасть змогу побачити скульптури й інсталяції ANI Svami, чиї роботи представлені в багатьох українських інституціях сучасного мистецтва, та відомої своїми впливовими артпроєктами та соціально-політичними перформансами Марії Куліковської.

Попри таку значущу роль арту в майбутньому фесті, музична частина продовжує лишатися на висоті. Але й тут не обійшлося без змін. Цьогоріч на гостей White Nights чекатимуть не просто виступи діджеїв, а круті showcase від Aplay, Eleatics Records, Power FM, SkyBar та резидентів Alchemist Bar.

Своїми лайвами потішать хедлайнери фестивалю — лондонські імпровізатори із гіпнотичним звучанням Kerala Dust, улюблені Україною копенгагенці зі своїм «новим спеціальним диско», німецький продюсер Thomas Schumacher, який не одне десятиліття допитливо досліджує техно, та завсідники провідних світових фестивалів електронної музики dOP. Серед special guests не менш круті артисти, наприклад, володарка потужного чуттєвого вокалу Аlloise та учасники Євробачення Shuma.