Що почитати у березні

Книжкові новинки місяця

Культура / Книги, музыка, арт
9 марта 2021 / Фото: Instagram: @char__elisa
Поделись с друзьями:

У нашій добірці новинок березня, яку ми підготували разом з видавництвом Vivat, – різножанрові книжки, на які варто звернути увагу цього місяця.

«Лідерство в буремні часи». Доріс Хелен Кернс Гудвін

«Лідерство в буремні часи». Доріс Хелен Кернс Гудвін

Не існує єдиного рецепта лідерства. Це доводять власним життям і діяльністю президенти США Авраам Лінкольн, Теодор Рузвельт, Франклін Рузвельт і Ліндон Джонсон. Їхні прагнення, кар’єрні шляхи й тактики ухвалення рішень геть несхожі, проте є й дещо спільне: особлива наснага і віра у власні сили та свою націю. Ці люди започаткували глобальні державні перетворення, змінивши хід історії Сполучених Штатів і всього світу, заради спільної мети об’єднали та повели за собою співвітчизників. Їхні лідерські риси найяскравіше проявилися саме в буремні часи. І саме цей досвід варто перейняти – керівникам країн і бізнесменам, кризовим менеджерам і звичайним людям. У цій книжці ви знайдете біографії декількох найвизначніших президентів США; прикметні риси лідерства; стратегії досягнення успіху за будь-яких умов.

«Знайди свій стиль. Як створити персональний бренд в Instagram». Еймі Сонг

«Знайди свій стиль. Як створити персональний бренд в Instagram». Еймі Сонг

Чому одні фото в Instagram збирають сотні вподобань, а інші залишаються непоміченими? Відповідь на це запитання знає Еймі Сонг. Уперше в житті вона ділиться порадами про те, як наповнити свою сторінку чудовими світлинами, збільшити аудиторію читачів і завжди залишатись у тренді. Прочитавши цей порадник з роботи в Instagram, ви дізнаєтеся: як правильно вибрати освітлення, різкість і фільтри для фото; як сформувати в Instagram власний стиль та розповісти свою історію; як стилізувати фото їжі та вбрання; як створити топовий бренд і привабити читачів; як перетворити хобі на успішний бізнес. Книжка «Знайди свій стиль» допоможе вам підвищити майстерність і створювати чудові фото на смартфон – чи то для розвитку власної справи, чи то для того, щоб просто ділитися з друзями світлинами апетитних страв. Завдяки секретам, що розкриті в цьому виданні, ви зумієте навіть буденні моменти перетворити на популярний контент в Instagram.

«На добраніч, Джун». Сара Джіо

«На добраніч, Джун». Сара Джіо

Джун – серйозна й успішна банкірка, яка досягла професійного успіху завдяки витримці й непорушності. Коханню просто нема місця в її житті. Проте жінці дедалі важче підтримувати такий шалений ритм. Коли Джун дізнається, що в спадок від далекої родички Рубі отримала крамницю дитячих книжок, то відразу вирішує її продати. Втім у Сіетлі, куди вона вирушає, щоб організувати продаж, жінка натрапляє на інакше життя, без стресу і паніки, а також дізнається давні сімейні таємниці. Тож чи з’явиться в неї бажання, час і сили зберегти непримітну книжкову крамничку, побудовану ще 1940 року?

«Історія світу від найдавніших часів до сьогодення». Джеремі Блек 

«Історія світу від найдавніших часів до сьогодення». Джеремі Блек 

Це щедро ілюстроване ґрунтовне видання містить аналіз багатотисячолітнього періоду історії людства: доісторична доба й теорії походження людини, зародження землеробства в долині Нілу та виникнення держав у Межиріччі; падіння Давнього Риму й розвиток науки в ісламському світі; міжнародна торгівля вздовж Великого шовкового шляху та епоха Просвітництва, світові війни й революції Нового часу та проблеми сучасності. Натхненний найновішими відкриттями в галузі історіографії, професор Джеремі Блек аналізує події нашої історії, завдяки чому читач дістане змогу поглянути як на минуле, так і на сьогодення з нової точки зору.