Onuka зіграє перший сольний концерт у 2021 році

У Києві

Поделись с друзьями:

27 серпня Onuka зіграє перший у 2021 році сольний концерт у Києві. Потужний мікс електронної й етнічної музики з нового альбому гурту Kolir зазвучить зі сцени Київського міжнародного конференц-центру «Парковий». 

У червні гурт Onuka випустив довгоочікуваний третій повноформатний альбом Kolir. До нього увійшли 10 треків, три з яких були добре знайомі слухачам: ліричний та інтимний сингл Сеанс, присвячений страхам; сміливий, енергійний трек Xashi з потужним соціальним меседжем, і сучасна веснянка Zenit. 

«У музичному сенсі цей альбом — симбіоз між першою, класичною платівкою Onuka і більш електронним релізом Vidlik. Мені здається, цей альбом дійсно здобув колір. Він звучить так, як я «звучу» і відчуваю себе зараз: буваю іноді жорсткою, бойовою, а іноді — ніжною мамою, яка співає колискову. У новому альбомі немає треків ні про пандемію, ні про війну, ні про екологію — про це ми вже багато сказали своєю музикою. Локдаун дав можливість більше зосередитися на своєму внутрішньому світі й писати про особисте», — говорить лідерка гурту Ната Жижченко.