На даху Kooperativ відкриється виставка сучасної української скульптури та паблік-арту

Плани на вихідні

Поделись с друзьями:

23 липня на даху Kooperativ відкриється динамічна виставку "Взаємодія" за участю сучасних художників. Експозиція об`єднує висловлювання сучасних українських митців, що прагнуть своїм мистецтвом доповнювати та розвивати екосистему міста у діалозі з усіма його складовими та дійовими особами.

Сьогодні понад сімдесят відсотків населення України мешкають у містах. Будуючи для себе комфортний простір, ми руйнуємо чинні екосистеми, та створюємо всередині міст нові — безпечні імітації дикої природи, що залишаються в рамках нашого контролю.

Нам доводиться шукати нову екологічність відносин людини з природою та переосмислювати екологічність стосунків людей між собою. У нашому спілкуванні з містом є місце для творення та руйнування, любові та страху, але серед іншого тут є місце і для мистецтва.

На даху простору Kooperativ експозиція опиняється у центрі Києва та одночасно над ним. Вона є динамічною: розташування експонатів змінюєься, додаються нові учасники. Наразі серед них — Антон Логов, Алевтина Кахідзе, Анна Надуда, Єгор Анцигін, Маргарита Журанова та Богдан Локатир, Роман Мінін та колектив вуличних художників Неймлес.

Виставка працюватиме у просторі Kooperativ з 24 липня до 15 вересня.

Також в рамках проєкту проходитиме Urban Art Weekend — дводенна серія дискусій та лекцій з екології, урбаністики та мистецтва. У програмі — кураторська екскурсія виставкою, дискусія про нову забудову Києва, воркшоп з мапінгу міста, а також колективний перформанс. Подія відбудеться 24 та 25 липня, вхід вільний за умови попередньої реєстрації на виставки та Urban Art Weekend