Музей Івана Гончара влаштовує благодійний онлайн-аукціон

На підтримку освітнього проєкту музею

Культура / Книги, музыка, арт
12 января 2021 / Фото: Представлені Музеєм Івана Гончара
Поделись с друзьями:

Музей Івана Гончара проводить благодійний онлайн-аукціон на підтримку свого спільнокошту освітнього курсу про традиційну українську культуру, який запуститься згодом. Лот аукціону – іменна шовкова хустинка OLIZ із зображенням народної картини ХІХ століття «Козак Мамай» з колекції Музею Івана Гончара. Її отримає той, хто на момент завершення аукціону запропонує найбільший внесок на Спільнокошт проєкту «Знай свою Україну».

«Знай свою Україну» – онлайн-курс про українську традиційну культуру, що допоможе дізнатися більше про себе через історію та культуру власної країни. Ексклюзивно для переможця аукціону на хустку буде нанесено його ім’я – як нагадування про добру справу на підтримку освітнього курсу.

Постать Мамая стала уособленням ідеалів українців – волелюбних та незламних. У Мамаї є сила, спокій і таємниця, він і воїн, і митець. Картини із зображенням Мамая колись висіли в кожному домі. Цей глибинний народний образ дарує світло й сьогодні, нагадуючи про наше сильне коріння.

Стартова ціна хустинки OLIZ з вашим іменем – 700 грн.

Крок підвищення – 50 грн.

Максимальна вартість – необмежена.

Аукціон триватиме до 14 години 13 січня. Якщо ви бажаєте зробити ставку, зазначайте її в коментарях до допису з аукціоном на сторінці Музею Івана Гончара.

Реклама