МузBAZA: кого слухати на закриті сезону на схилах Дніпра

Поделись с друзьями:

Цього тижня «Курені» закривають сезон вечірок просто неба. Команда планувала зробити масштабний ремонт, який дозволить перевести заклад на цілорічну роботу, але цього року перебудови не відбудеться. Поки організатори планують усі роботи на наступний рік. Три останні події на схилах Дніпра відбудуться з 30 вересня по 2 жовтня.

Розповідаємо, хто виступатиме у ці дні в «Куренях», і чому варто відвідати всі три івенти. 

Четвер, 30 вересня // Fima Trio 

Fima Trio – проєкт піаніста Фіми Чупахіна. Музика Фіми багато чого чула. Чула знаних джазових музикантів і дуже різні зали від Харкова до Нью-Йорка. Чула слова і ноти, інструменти і голоси. Чула так багато й пристрасно, що зрештою стала такою, якою ми слухаємо її зараз, — віртуозною та магічною.

Останнього дня вересня Чупахін разом із Крістіною Кірик і Павлом Галицьким у складі Fima Trio завітає до Києва на коротку зустріч. Виступ цього теплого тріо стане фінальним акордом у низці концертів на сцені «Пой сюди», яка все літо поспіль популяризувала сучасну українську музику та відкривала нові імена української сцени.

П’ятниця, 1 жовтня // Loco Dice, Roustam

Головним гостем п’ятниці стане Loco Dice – зірковий діджей, який створював музику для подіумів і міжнародних модних лейблів та співпрацював з великими міжнародними брендами.

Локо був резидентом найбільш знакових клубів світу й співпрацював з найбільшими іменами музичної індустрії на кшталт Usher, Ice Cube, Jamiroquai, Snoop Dogg і R. Kelly. Зі своїм сайд-проектом FKD він вигадує власні ідеальні поєднання  хіп-хопу та електронної музики.

Також цього вечора свій сет відіграє Roustam, який вже встигнув запалити у  «Куренях» цього літа. Хлопець, що виріс у Чикаго на еталонній хаус-музиці та техно з Мідвесту, є уособленням американської музичної традиції та у своїх треках філігранно міксує абсолютно різні жанри.

Субота, 2 жовтня // Red Axes, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Bambu

А в суботу, 2 жовтня, до Києва повертаються Red Axes – несамовитий (в найкращому сенсі цього слова) дует з Ізраїлю. Їхня музика – це божевільний сплав фанку, постпанку, диско, хаусу, гаражного року й психоделічного техно. Тож кожний їхній виступ є справжнім музичним божевіллям (знову-таки в найкращому сенсі цього слова).

Разом із ними в осінь нас проводжатимуть київські діджеї Bambu, Pavel Plastikk і Philipp Markovich. Останні, до речі, зіграють сет В2В – вже передчуваємо цей потужний осінньо-музичний вайб.