МУЗBAZA: кого слухати на фестивалі KURENI CITY PICNIC

Не пропустіть

Культура / Книги, музыка, арт
19 мая 2021 / Фото: Предоставлені KURENI CITY PICNIC
Поделись с друзьями:

Вечірки у найстарішому київському ресторані «Курені» – запальні, живі, дружні та з танцями до рожевого світанку. Так історичне місце зарекомендувало себе минулого року й наче отримало нове життя, що насправді так і є. Та якби ви зараз  там опинились – ви б точно його не впізнали, адже нова команда готує «Курені» до масштабного перезапуску. Згодом вони точно поділяться подробицями, а поки вирішили створити привід залишитися в місті на останній весняний вікенд і провести День Києва у колі гарних людей.

KURENI CITY PICNIC – фестиваль, що відбудеться 29 та 30 травня, об’єднає за частуваннями музикантів з різних куточків світу, арт-проєкти та культурні події. Окремо можна виділити музичне наповнення фестивалю: концерти сучасних українських і зарубіжних виконавців, лайви джазових, акустичних і мультижанрових колективів, виступи українських і зарубіжних диск-жокеїв та електронних музикантів. 

Аби краще зрозуміти, що музично очікувати від сіті-пікніка, ми попросили організаторів скласти плейліст, який допоможе зорієнтуватися, хто буде у лайн-апі та чий лайв точно не можна пропустити. 

Луна

Форма, що апелює до ностальгічних почуттів, дивних образів і часів, що вже минули, та для когось являють мрійливе сьогодення – такою є музика співачки Луни. Вона досить точно транслює емоційну частину нашого культурного коду, об’єднуючи два покоління – міленіалів, що вбачають у ній унікальне явище, та молодих людей із 90-х, які знаходять мотиви цього періоду у її творчості. Її музика наївна, повітряна, холодна та глибока, а кліпи – лампові, немов оцифровані з відеокасет. Свої пісні вона називає «душевним попом» і не приховує, що її творчість сформували Земфіра, Лінда та «Гости из будущего».

Afriquoi

Андеграундна сенсація, що базується у Лондоні та являє собою живий сплав африканської музики й електроніки.  Конголезька гітара, гамбійська кора у поєднанні з електричною чутливістю захоплюють слухача у прекрасну і точно слушну для танцполу нову музику. Це справжній ф’южн у найкращому сенсі цього слова, що сполучає широку базу музичних знань, культуру та життєвий досвід.   

Gaye Su Akyol

Зі своїм першим міжнародним альбомом «Hologram Empire» співачка та продюсерка Гай Су Акьоль ще у 2016-му підкорила Європу й багато країн Сходу та Азії. Отримала позитивні рецензії від таких відомих видань, як Pitchfork, The Observer, The Guardian та The Wire, а зараз продовжує активну творчу та гастрольну діяльність. Її творчість – це майстерне поєднання класичної турецької музики із сучасним звучанням і футуристичним підходом. У треках Гай Су Акьоль часто можна почути  гітари, ударні та перкусію, таким чином вона поєднує піджанри року, сьорф-року, постпанку та психоделії.  

The Castle

Львівський гурт, який 5 років тому випустив свій перший кліп і зник із поля зору аудиторії на кілька років. Але у 2019 році команда повернулася з дебютним міні-альбомом у доволі впевненій формі. Як кажуть самі учасники The Castle, «EP Juvenile — це ностальгія за епохою, якої ми не застали, проте її відлуння й досі доносяться до нас через мистецтво»

Jackmaster 

За останні шість років Джек Ревілл із Ґлазго (Jackmaster) зарекомендував себе як один із найпопулярніших діджеїв світу. Доказ – у 2016 році він посів друге місце в рейтингу 100 найкращих діджеїв Resident Advisor. Саме відсутність у нього музичних упереджень і здатність адаптуватися до будь-якої ситуації, підкріплені знаннями андеграунд-хаусу й техно – лише деякі з причин, чому рік за роком він зберігає свою популярність. Не менш важливий фактор – його різнобічний смак, що не дає вгадати, в якому музичному напрямку триватиме його сет. Саме це принесло йому звання найкращого діджея Англії.

Dennis Adu Big Band

Один із найяскравіших джаз-бендів України, зірковий склад якого має великий досвід і визнання. Бенд-лідер і художній керівник колективу – Денніс Аду – вже не раз з’являвся на одній сцені з відомими виконавцями, серед яких Wayne Escoffery, Curtis Fuller, Dana Hall, Gregory Porter, Jason Brow. Виступ Dennis Adu Big Band – чудова можливість опинитись на лайві, що філігранно поєднує звичні джазові стандарти, свінг, хард-боп та бібоп.

Квитки: https://kureni.com.ua 

Вартість: від 650 до 1100 грн

Дата: 29-30 травня 

Місце: Паркова дорога, 4

Теги: