МузBAZA: чого чекати від виступу RPR Soundsystem

Головні техно-зірки Східної Європи

Поделись с друзьями:

31 липня до Києва завітають RPR Soundsystem – тріо, завдяки якому Європа закохалася в «румунське техно». Напередодні їхнього виступу в Куренях знайомимо вас із головними техно-зірками Східної Європи.

Мода на румунське техно 

Якщо румунське техно це феномен, то ця трійця – його обличчя. У 2008 Європа заговорила про талановитий румунський колектив та його неординарне бачення музики: у своїх сетах вони змішували хаус і техно з джазом або навіть класичною музикою Римського-Корсакова. 

Еволюція стилю 

Сам стиль за кілька років розвинувся від мінімал-техно і не лише отримав впізнаваний колорит, а й окремий напрям «румунське техно». Вже за кілька років вони стали найбажанішими гостями в клубах Європи, від Берліна до Ібіци. Відмітив їх навіть Рікардо Вілалобос, запропонувавши їм кілька спільних виступів, а французи St Germain замовили ремікс на один зі своїх треків.

Музика з присмаком Румунії

Їхня музика пульсує національним колоритом, яку раз у раз посилює експериментальна техніка зведення – здогадатися куди спрямує звучання в наступну хвилину майже нереально. На вечірках за їх участі ви навряд чи зашазамите бодай один трек: зазвичай основу їхніх сетів складають анрелізи та живі джем-сесії музикантів румунського ком’юніті. 

Улюбленці Рікардо Вілалобоса 

У своїх інтерв’ю Вілалобос часто згадує, як любить грати b2b. І відповідаючи на питання, з ким грати йому найкомфортніше, називає імена Zip, Richie Hawtin та нашу трійцю: Petre Inspirescu, Raresh та Rhadoo. Саме Вілалобос зробив так, аби музична спільнота заговорила про «румунський феномен» – плеяду самобутніх техно-зірок Східної Європи. 

Свято, яке завжди з тобою 

Вечірки за участі румунських діджеїв привчили нас до однієї простої істини: ти ніколи не вгадаєш, коли все закінчиться. Здається, учасники RPR взагалі не вміють грати короткі сети. Взяти того ж Rhadoo, який вже давно привчив нас до своїх 20-годинних сетів.