Макс Барських «обирає життя» у новому проєкті Recycling

Сміливо

Культура / Книги, музыка, арт
4 февраля 2022 / Фото: Петро Батанов
Поделись с друзьями:

«No Exit» — музичний реліз артиста в рамках соціального медіа проєкту Recycling. Вперше за свою 15-річну кар`єру Барських ділиться особистою історією стосунків із допінгами, які мали місце у житті музиканта. 

У грудні 2021 року Макс Барських оголосив про запуск арт-простору — експериментальної лабораторії, завдяки якій 2022 рік обіцяє стати максимально плідним у контексті соціально-музичного контенту. Першою темою Recycling стала проблема сімейного насильства та особистої історії Барських.

Макс Барських: «У Recycling я висловлюватимусь на теми, які пережив на власному досвіді».

Перший сингл No Exit із циклу Recycling ілюструє яскравий світ підмінних задоволень, що виявляється пасткою і часто веде до безвиході.

Макс Барських: «У наш час музика, фешн, кіно часто романтизують наркотики, створюючи навколо них ореол таємничості, особливого «настрою» та принади бажаних вечірок. Все частіше я чую, як у суспільстві обговорюють поділ на більш або менш сильні наркотики, той чи інший ефект від них. Для мене вони всі однакові, тому що в кінці завжди настає порожнеча. Свого часу я вибрав життя і зміг відмовитись від псевдозадоволень. Це було одне із найкращих рішень, яким я пишаюся», — прокоментував артист. 

Нову композицію супроводжує fashion відео, режисером якого виступили Алан Бадоєв та Trent Pazl, а всі образи героїв взяті з дебютної колекції бренду артиста Industrial Habits by Nick Vangard.

Реклама