Ідеальне побачення: куди піти 14 лютого у Києві

Циркове шоу, імерсивна вистава, поетичний вечір або зустріч під зоряним небом

Культура / Книги, музыка, арт
10 февраля 2022 / Фото: кадр з фільму
Поделись с друзьями:

Циркове шоу СНИ

Новий цирк Інші зробив те, чого раніше не робив ніхто, — об’єднали циркові жанри, хореографію, театр, інтерактивні декорації, наднову відеографію, щоб розказати надихаючу історію про кожного з нас, яка переконує: ти можеш більше, думати ширше, твоє тіло здатне на все. Еквілібристика, жонглювання, повітряна гімнастика, пластична акробатика, сучасний танець сплітаються у візерунок неймовірної краси, який не можна передати словами і неможливо забути.

Імерсивна вистава STEREO

Ви з партнером приходите на стадіон (НСК «Олімпійський», «Старт» або «Спартак»), отримуєте дві пари навушників і стаєте учасниками «марафону». Пара сама вирішує, що робити, а що ні, що вважати метафорою й художнім засобом, а що — реальністю. Як обіцяють автори STEREO, протягом 60 хвилин вистави, у якій зібрано інтимний досвід різних пар та авторські роздуми від творців, ви станете ближчими, зміните погляди на стосунки та на себе.

Поетичний вечір з Ваньою Якімовим «Про любов»

Поетичні вечори з Ваньою Якімовим стали традицією для столичних романтиків. Цього разу він читатиме вірші лише про кохання у супроводі джазмена Олексія Когана та Jazz in Kiev Band. 

День Закоханих під Зоряним небом Київського Планетарію

Захоплива подорож до найзагадковіших сузір’їв Всесвіту під одним з найбільших у Європі куполів у форматі 360. Казкове побачення під яскравими зорями відбудеться за будь-якої погоди, а неземна хвиля кохання накриє кожного та подарує неймовірні враження!

Чарівний вечір з класикою

Музичні шедеври від найвідоміших світових композиторів. Романтичну святкову атмосферу допоможе втілити один із найбільш висококласних українських камерних колективів – Національний ансамбль солістів «Київська камерата» під керівництвом лауреата Премії ім. Шевченка, народного артиста України Валерія Матюхіна.

Реклама