Balthazar анонсували новий альбом Sand

Що вийшов 26 лютого на лейблі Play It Again Sam

Культура / Книги, музыка, арт
26 февраля 2021 / Фото: Представлені пресс-службою
Поделись с друзьями:

Сьогодні група Balthazar презентувала новий альбом Sand. У трек-лист увійшли 11 композицій. Пізнати Balthazar можна вже з перших нот треку Losers, що розгортається серед ритмів диско та фальцетного співу, продовжуючи їх шлях з оживлених стежок платівки Fever (2018). Зняте на локації в Бельгії відео демонструє весь гурт у різних образах, які нагадують детективні серіали 70-х, що відображають історію, яку розповідає пісня.

На чолі з Йінте Депре та Маартеном Девольдере, авторами та фронтменами гурту, Balthazar продовжує втамовувати їхню спрагу до більш гнучких рамок, аніж вони ставили собі при написанні Fever (2018). Працюючи над своїми сольними проявами, Йінте, під іменем J. Bernardt з його натхненною R&B платівкою Running Days, та Маартен зі сповненим меланхолійними баладами проєктом Warhaus, відточили свій підхід до написання пісень та до запису – плавність та нестримність процесу надали певну альтернативу та послабили обмеження. І в цьому, без сумніву, заслуга їхніх сольних робіт.

BalthazarSand, сповнений душевної попмузики і менш обтяжений меланхолійними оковами минулого, йде новим шляхом, ставши наразі найбільш згуртованим альбомом двох авторів та гурту. Підкреслюючи нюанси кохання, втрати та життя, у Sand авторський дует Девольдере та Депре досягає нових висот – як-от у треку On A Roll з його різкими підтонами та розкішним вокалом, що висувають його на перший план. Маневреність характерних голосів Девольдере та Депре стає найбільш помітна в історії розбитих сердець у треку I Won’t Come Around. Натомість екзальтований Linger On сповнений блиском попмузики, а закінчує альбом вишуканий приджазований Powerless.

На обкладинці альбому скульптура відомої нідерландської скульпторки Маргріт ван Бреворт, яка спеціалізується на гіперреалістичній скульптурі. Ця робота називається Humunculus Loxodontus або ж «Почекун» (The One Who Waits) і, за словами Маартена, символізує те, як ти почуваєшся, коли сидиш у приймальні, змушений чекати, сором`язливий і незграбний. «Чим більше ми досліджували, тим більше він пасував ідеї цього альбому».

BalthazarЯк вони підсумовують, «через ці треки проходить тема очікування, неспокою, неможливості жити в моменті або довіритися майбутньому. У кожного настає в житті мить, коли потрібно подумати про ці аспекти життя. Саме тому альбом має назву Sand – через пісок у пісочному годиннику».

Також сьогодні, 26 лютого, о 22.00 відбудеться Youtube Album Listening Party з Йінте і Маартеном на каналі Balthazar.

А в середу, 3 березня, о 22.00 відбудеться Tim’s Twitter Listening Party

Альбом можна знайти на різних платформах за посиланням

Теги:
Реклама