ARTBAT: заключний виступ сезону та запуск лейблу Upperground

Слухаємо

Поделись с друзьями:

17 вересня відбудеться масштабний заключний виступ сезону електронного дуету ArtBat. Подія відбудеться на даху КВЦ “Парковий”. Організатори планують перетворити локацію на один великий танцювальний майданчик з вражаючою сценою та атмосферою. Унікальна подія, яка стане найгучнішою електронною вечіркою цього року у Києві.

Разом з хедлайнерами у цей вечір виступатимуть WhoMadeWho. 

ArtBat — це колаборація між Артуром та Батішем. Два визначних українських артисти, які вже стали одним із найбільших імен у світовій індустрії електронної музики. Сети ArtBat захоплюють усіх як на великих музичних фестивалях, так і в атмосфері закритої клубної вечірки. 

Прямуючи до статусу головних електронних зірок світу, ArtBat оголосили про запуск власного електронного музичного лейблу Upperground. 

Запуск лейблу відбувся 27 серпня, майже через шість років після виходу дебютного синглу ArtBat “Mandrake”. Першим релізом став сингл “Flame”, презентація якого відбудеться на вечірці, разом з новими треками лейблу.

WhoMadeWho — гурт з Копенгагену, який вражає унікальним звучанням. Данські артисти давно стали улюбленцями української публіки та успішно співпрацюють з ARTBAT, випускаючи сумісні сингли. На вечірці 17 вересня WhoMadeWho та ARTBAT зіграють новий сумісний сингл. 

WhoMadeWho стали першим гуртом із Данії, що виступили на фестивалі Burning Man у пустелі Невада, — вони відіграли діджей-сет на найпопулярнішому арт-карі події Mayan Warrior. У Єгипті гурт зіграв ексклюзивний сет наживо для CERCLE біля храму Абу Сімбел.