5 книжок про психологію, на які варто звернути увагу

Поповнюємо домашню бібліотеку

Культура / Книги, музыка, арт
6 февраля 2022 / Фото: Instagram: @chloelecareux
Поделись с друзьями:

Не дарма кажуть, що, якщо ви змінилися після прочитання книжки, це хороша книжка. Якщо ні – дарма витратили час. З цією думкою можна сперечатися нескінченно довго, але ми знаємо одне: якщо у вас є запитання, але поставити їх фахівцеві ви поки що не готові, на допомогу завжди приходять книжки. Разом з видавництвом Vivat ми склали для вас добірку книг, що мають певну освітню цінність і закликають відкрити їх точно не один раз, оскільки їм є що сказати.

Деніел Ґоулман «Емоційний інтелект у бізнесі»

Деніел Ґоулман «Емоційний інтелект у бізнесі»Бестселер Деніела Ґоулмана «Емоційний інтелект» здійснив революцію в психології. У другій книжці про емоційний інтелект автор аналізує причини й запоруки успіху в бізнесі як окремого працівника, так і всієї організації, виокремлюючи навички, що вирізняють лідерів у будь-якій галузі. На конкретних прикладах показано, як емоції, самоконтроль, комунікативні навички та здатність працювати в команді – тобто, емоційний інтелект – впливають на успіх у житті та бізнесі. На думку автора, це важливіше за IQ, науковий ступінь та життєвий досвід. І що вища посада людини, то вагоміші ці навички. Ґоулман наголошує на тому, що всі ми маємо потенціал для розвитку емоційного інтелекту на будь-якому етапі нашої кар’єри, а також дає рекомендації щодо підвищення власної ефективності.

Маріанна Павер «Допоможіть! Чи дійсно книжки про саморозвиток здатні змінити життя»

Маріанна Павер «Допоможіть! Чи дійсно книжки про саморозвиток здатні змінити життя»Усі книжки з саморозвитку обіцяють «щасливе щастя», але не всі вони діють та підходять кожному. Щоб інші довго не витрачали час на пошук дієвих методик, журналістка Маріанна Павер перевірила 12 найпопулярніших мотиваційних книжок на власному досвіді. Тим більше що на момент початку такого експерименту їй це було конче необхідно: авторка була в депресії, в боргах і зачасто випивала. Та вирішила, що книжки зможуть витягти її з цього стану. Протягом року Маріанна досліджувала, чи корисними для неї виявилися поради відомих коучів і тренерів, підсумовуючи свої переживання та розповідаючи про можливі труднощі. Таким чином, ця книжка дозволить поглянути, наскільки реально стати краще, наслідуючи вже традиційні моделі поведінки, та допоможе читачеві зекономити час і кошти, показавши суть відразу цілої низки інших книжок.

Мішель Одуль «Розкажи, що болить, і я розповім чому»

Мішель Одуль «Розкажи, що болить, і я розповім чому»Психічні процеси впливають і на фізичний стан організму. Ось чому причиною раптового болю в коліні може бути не просто вивих, а негаразди у ваших стосунках з близькими, а алергія, раптова температура, запалення, пухлини можуть повідомляти про щось значно більше. Автор цієї книжки спробує вам ці повідомлення розшифрувати. Вивчаючи східну медицину протягом понад 20 років, Мішель Одуль зрозумів: наше тіло справді сигналізує про проблеми, і доказом цього є зв’язок між емоційним та психічним напруженням і конкретними захворюваннями. Розв’язуючи власні проблеми, ми можемо подолати будь-який біль, повернути здоров’я та віднайти щастя в житті.

Стефан М. Мардикс «Пасткологія: 7 хитрощів для досягнення успіху в житті»

Стефан М. Мардикс «Пасткологія: 7 хитрощів для досягнення успіху в житті»«Пасткологія…» – цінний практичний посібник із подолання семи перешкод, з якими люди стикаються щодня. Тут ви знайдете перевірені часом поради та розповідь про особистий досвід авторів щодо шлюбних стосунків, фінансів, кар’єри й навчання. Прониклива і легка, ця книжка не містить беззмістовних настанов. Натомість ці життєві уроки – потужний заклик до дії для всіх, хто повсякчас потрапляє в пастки. Ви дізнаєтесь, як знаходити прості рішення у складних обставинах, і щонайголовніше – навчитесь більше ніколи не потрапляти в пастки. А ще допоможете близьким, про яких дбаєте, вчиняти так само.

Девід Дж. Шварц «Мистецтво досягати бажаного»

Девід Дж. Шварц «Мистецтво досягати бажаного»Краще розуміння власної мотивації дає можливість визначити, як спроєктувати життя так, щоби воно стало приємнішим і довершеним. Хай то спорт, бізнес, політика, акторство, письменництво, освіта тощо – підґрунтям успіху в будь-якій справі є стимул досягати бажаного. Провідний експерт і професор з питань мотивації Девід Шварц розповідає, як заробити більше грошей, мати значний вплив і стати щасливішим, позитивно сприймаючи життя та творчо його плануючи. Автор розкрив у цій книжці власну формулу успіху, тож методи, якими він поділився, обов’язково допоможуть більше продавати, краще керувати, підвищити прибуток і – найголовніше – віднайти щастя.

Реклама