5 книжок, які допоможуть вам побудувати здорові стосунки

З собою, партнером та оточенням

 

Культура / Книги, музыка, арт
19 февраля 2022 / Фото: Instagram: @jeannedamas
Поделись с друзьями:

Погода не дуже спонукає до вечірніх прогулянок, тож саме час насолодитися домашнім затишком: запаліть улюблену парфумовану свічку, приготуйте чашку ароматного чаю та дістаньте теплиц плед. А компанію вам нехай складе одна з цих книжок про здорові стосунки — з собою, партнером та іншими людьми.

Обійми мене міцніше, С’ю Джонсон

Ця книга корисна для пар: молодих і літніх, одружених, заручених і просто тих, які живуть разом, щасливих і нещасних — для всіх, хто шукає кохання довжиною в життя. Вона для жінок і для чоловіків. Для людей з усіх верств суспільства і всіх культур. Близькість і прихильність — базова потреба всіх і кожного. 

Токсичні люди, Шахіда Арабі

Книга для всіх, кому доводиться мати справу з токсичними людьми. Ви навчитеся вибудовувати спілкування за своїми правилами і не дозволятимете маніпулювати собою. 

Дорослі діти емоційно незрілих батьків, Ліндсі К. Гібсон

Must read для всіх, хто виріс у нездорових сім`ях, а особливо для тих, чиї емоційні потреби ігнорувались дорослими членами родини.

До себе ніжно, Ольга Примаченко

«До себе ніжно» — це книга для тих, хто тривалий час ігнорував свої потреби й бажання, стримував почуття та емоції, мовчав про найважливіше для себе й не сприймав себе справжньої. Авторка пропонує стати собі другом і ставитися до себе з найбільшою ніжністю, на яку ви здатні. А для цього потрібно спершу почути й відчути себе. Саме це ви й зробите, прочитавши книгу Ольги Примаченко й застосувавши її практичні поради.

Вільна, Гленнон Дойл Мелтон

Ми, жінки, з усіх сил прагнемо бути хорошими: доньками, партнерками, працівницями, матерями, подругами, — сподіваючись, що це зробить нас щасливими.  А натомість почуваємося просто втомленими й виснаженими. А ще з часом розуміємо, що наше справжнє життя проходить повз нас. Гленнон Дойл теж жила саме так і вважала, що має бути вдячною долі за це. Проте одного разу вона усвідомила: насправді я проживаю не своє життя! Жінка зробила крок у зовсім іншому напрямку, перестала бути хорошою для всіх і стала вільною. Історія, розказана нею, вже захопила мільйони читачів у всьому світі й показала їм шлях до повноцінного життя.

Реклама