5 секретів краси Анджеліни Джолі

Дерматолог акторки розповідає про її beauty-правила

 

Красота / Уход за кожей
19 февраля 2022 / Фото: Getty, Giphy
Поделись с друзьями:

Ми постійно захоплюємося мудрістю Анджеліни Джолі, і не рідше – її красою. У той час як багато хто стверджує, що зовнішність актриси – справа рук пластичних хірургів, Джолі вирішила розвінчати ці beauty-міфи з допомогою свого дерматолога. Акторка користується послугами Ронди Ренд з юності – десятки років тому на прийом до Ронди її відвела мама, а тепер акторка водить до неї і своїх дітей. Ренд нечасто розкриває особливості роботи зі своїми зірковими клієнтами, але з дозволу Анджеліни вона вперше розкрила секрети, які дозволяють акторці підтримувати шкіру в ідеальному стані. Беремо на замітку!

1. Вона рано почала доглядати за шкірою: «Коли Джолі зрозуміла, що буде акторкою, вона вирішила подбати про свою шкіру. Вона завжди була гарною від природи, тому їй не потрібно було докладати багато зусиль. Вона використовує санскрін, м`який засіб, що очищає, продукти з антиоксиндтами, оксикислотами і натуральними компонентами. Їй не потрібні скраби та засоби, у складі яких є багато хімічних речовин».

2. Захист від сонця: «Анджеліна почала користуватися сонцезахисними засобами ще замолоду. Вона завжди знала, що ультрафіолетові промені негативно впливають на шкіру і, зокрема, провокують появу пігментних плям. Крім того, вона носить капелюхи, і це також дуже важливо. Джолі також приділяє увагу зволоженню шкіри, проте захист від сонця — найкраще, що можна зробити, щоб уникнути передчасного старіння».

3. Постійність: «У подорожах Анджеліна також доглядає за шкірою — вона не перестає використовувати продукти з оксикислотами та антиоксидантами. А коли вона приходить до мене, ми намагаємось акуратно підходити до вибору процедур. Іноді, дуже рідко, ми робимо чистку лазером».

4. Мінімум макіяжу: «Джолі носить макіяж тільки на роботі — мабуть, тому її шкіра досі виглядає так добре. Анджеліна також уважно ставиться до зняття макіяжу, а її візажист ретельно підбирає макіяж і дбає про її шкіру, коли вона працює».

5. Хороші гени: «Їй пощастило — вона успадкувала від мами прекрасну оливкову шкіру. У Анджеліни дійсно хороші гени, і з часом вона стає тільки красивішою».

По материалам Refinery29

Реклама