Вільні хвилі – наймодніша зачіска на Тижні моди в Нью-Йорку

7 кроків до ідеальної укладки

Красота / Макияж + прически
4 марта 2021 / Фото: Предоставлены пресс-службой
Поделись с друзьями:

Ідеальні зачіски, залаковані та бездоганні, залишилися в минулому. Вже котрий сезон лідирують природні укладки в усій їхній красі, які ви зможете повторити без особливих зусиль. На останньому Тижні моди в Нью-Йорку найпопулярнішою укладкою стало розпущене волосся, укладене в легкі хвилі. І поки ми продовжуємо співіснувати з різними обмеженнями у всьому світі, TRESemmé на Нью-Йоркському тижні моди надихає жінок використовувати свій стиль, аби бути готовими до будь-яких справ.

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

«Я дуже хотіла, щоб волосся цього сезону передавало вільний легкий дух жінки – уособлення нашого бренду», – коментує Ребекка Мінкофф, співзасновниця, креативна директорка бренду Rebecca Minkoff. Виглядати як модель з подіуму можна, не докладаючи зусиль.

Волнистые локоны – самая модная прическа«На образ цього сезону нас надихнула сучасна жінка зі столиці, яка використовує свій стиль, щоби бути готовою до будь-яких справ. Вона успішна й упевнена в собі, її зачіска на вигляд така, ніби вона не вимагала жодних зусиль, – легка й водночас ідеальна. Це втілення богемного, рокерського шику, і вона неймовірно невимушена на вигляд», – розповідає Тайлер Ласвелл, стилістка TRESemmé NYFW.

7 кроків, щоб повторити наймоднішу укладку сезону:

Крок 1. Починаючи під потилицею, відокремте пасмо середнього розміру над лінією росту волосся, решту волосся зберіть у гульку.

Волнистые локоны – самая модная прическаКрок 2. Намочіть це пасмо, збризкуючи його водою, та нанесіть мус TRESemmé Beauty Full Volume від коренів до кінчиків.

Крок 3. Висушіть феном, піднімаючи прядку волосся догори та натягуючи проти потилиці. Повторіть кроки 1–3 щодо всіх пасом навколо голови.

Волнистые локоны – самая модная прическаКрок 4. Висушене волосся легенько розтрусіть прядку за прядкою від кінчиків до коренів.

Волнистые локоны – самая модная прическаКрок 5. Створіть легкі хвилі, використовуючи щипці для завивки середнього розміру. Починайте від коренів, обкрутіть пасмо волосся двічі навкруги щипців, тримайте кілька секунд, відпустіть і повторіть нижче по довжині волосся, цього разу обкручуючи в протилежний бік. Продовжуйте так робити до самих кінчиків, а потім повторіть на решті пасом волосся по всій голові.

Крок 6. Трохи розтрусіть волосся біля маківки, додаючи об’єму до задньої частини голови.

Волнистые локоны – самая модная прическаКрок 7. Завершіть образ, пшикаючи лаком TRESemmé Supreme Hold.

Волнистые локоны – самая модная прическаВолнистые локоны

Реклама